Nieruchomości

239 824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

349 000 zł61,82 m² 5 645,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo atrakcyjne i ustawne mieszkanie ( 3 - osobne pokoje ) w Mikołowie przy osiedlu Kochanowskiego. Nieruchomość o powierzchni 61.82 m2 położona jest na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł4 312 m² 150,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży cztery działki budowlane, każda o powierzchni 1078 m2 położone w rejonie ulicy Herby w gminie Miedziana Góra, niedaleko Kielc. Działki o nr 758, 759, 760.

Szczegóły ogłoszenia

997 350 zł61,80 m² 16 138,35 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,8 m , położone na parterze budynku z 2002 roku, w zielonej i doskonale skomunikowanej części Ursynowa Kabaty.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

14 000 zł700 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo-usługowa wraz z zapleczem socjal no-biurowym o powierzchni 700 m2. Posiada dużą bramę z poziomu 0. Idealna na magazyn, usługi. Dostępne inne powierzchnie magazynowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

430 000 zł56,60 m² 7 597,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przytulne 3 pok. mieszkanie, gotowe do zamieszkania o powierzchni 56,60 m położone w Koszalinie przy ul. Spółdzielczej, w spokojnej, a jednocześnie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł3 318 m² 102 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka nr 265/2 obręb Góry, gm. Kazimierz Dolny Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka położona w jednej z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł60,55 m² 8 587,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż duże, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie w Centrum Gryfina. Mieszkanie środkowe, ciepłe, położone na II piętrze ocieplonego budynku. W ostatnim czasie w oferowanym.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł58,10 m² 3 425,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż Lokal mieszkalny Lokal mieszkalny położony w Wiązowie przy ul. Strzelińskiej nr 23 o powierzchni użytkowej nr 58,10m2 wraz udziałem wynoszącym   części we.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 000 zł45,24 m² 12 886,83 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wejdź - zobacz - kup mieszkanie gotowe do odbioru Zadzwoń i skorzystaj z dodatkowej promocji cenowej! 0% prowizji - 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! Informacje telefoniczne 9:00 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal użytkowy

Kielce,świętokrzyskie

455 000 zł39,96 m² 11 386,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Nowa oferta lokal użytkowy Z loggią | klonovia Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje lokal użytkowy o powierzchni 39,96 m , położony na parterze w 4-piętrowej, nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 081 170 zł44,29 m² 24 411,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalny apartament o powierzchni 44,29 m , zlokalizowany na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji 12 Górska Apartamenty. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż: atrakcyjne działki budowlane w cichej i zielonej okolicy w miejscowości Kołczyn Szukasz miejsca na budowę wymarzonego domu z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł104,77 m² 10 976,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Na sprzedaż segment zewnętrzny o powierzchni ok. 105m, usytuowany w Grodzisku Mazowieckim. Oferujemy Państwu bardzo ładny, komfortowy segment zewnętrzny usytuowany na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł52,50 m² 6 838,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w bloku na siódmym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku w Zabrzu przy ulicy Gdańskiej. Cena nieruchomości - 359 000 zł. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł782 m² 51,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 782 m 2 położona w miejscowości Straszewo gm. Koneck. Działka pierwotnie z warunkami zabudowy na budowę dwóch domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom Z fotowoltaiką | 2 mieszkania lub biznes | 200 m + poddasze | katowice szopienice ul. Morawa Na sprzedaż przestronny dom z 1925 r., po generalnym remoncie w 2020 r., położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 000 zł72,96 m² 5 043,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferujemy do sprzedaży mieszkania położone w centrum Bialska Podlaskiego ul Mickiewicza. Jest to kameralny inwestycja obejmująca tylko pięć lokali mieszkalnych z przynależnymi komórkami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 950 zł36,68 m² 22 299,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukacie Państwo gotowego apartamentu do zamieszkania blisko ośrodka medycznego uck to świetnie trafiliście. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 1- pokojowy apartament z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł112,20 m² 6 639,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:207 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu w zabudowie szeregowej - skrajny segment. To idealna propozycja dla rodzin poszukujących funkcjonalnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

-rezerwacja- , ustawne mieszkanie 48 m2 Doskonała lokalizacja, tuż przy centrum miasta Najbardziej poszukiwane, 1 piętro Duże możliwości aranżacyjne Tylko w Nieruchomości Beata Mądel Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł2 342 m² 89,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana na Sprzedaż - Oracze, gmina Ełk Lokalizacja: działka położona jest w miejscowości Oracze, gmina Ełk, zaledwie 7 km od miasta Ełk. To doskonałe miejsce na budowę wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł8 830 m² 24,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży działkę położoną w atrakcyjnej części Gór Sowich w miejscowości Michałkowa: 1 km od Jeziora Bystrzyckiego , 1,5 km do kąpieliska 3 km od Zamku Grodno oraz zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 540 zł5 134 m² 379,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna usytuowana w malowniczej okolicy w Dolinie Ciemięgi , 6 km od granicy Lublina ,w mpzp oznaczona jako działka pod usługi. Działka o wymiarach 45x 114m. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 000 m² 349 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

* wyłącznie w mojej ofercie * Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Błonie, w okolicy nowych domów jednorodzinnych, 300 m od ul. Powstańców. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 000 zł393,87 m² 15 995,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 499 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Dębkach Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w jednej z najpiękniejszych nadmorskich.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

380 000 zł41,93 m² 9 062,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą klimatycznego mieszkania, położonego w Śródmieściu Szczecina. Najważniejsze Zalety: nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł210 m² 4 042,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w stanie deweloperskim położonego w miejscowości Miedźno przy ulicy Sosnowej. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł375 m² 317 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka W margoninie położona tuż przy rynku ul. Ogrodowa doskonała alternatywa na nową inwestycję Np. - budowę nowego budynku mieszkalnego np. Typu stodoła - prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł220 m² 10 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Połowa domu- wysoki parter z podpiwniczeniem , zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy miasta Sielanki.Blisko do centrum miasta, filharmonii, teatru.Doskonała aranżacja i ciepły klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ciche

Ciche,małopolskie

300 000 zł21 000 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam do sprzedania działki rolne w Cichem jest to kilka działek o średnim wymiarze 2000mkw nie czekaj, zadzwoń i umów się na prezentację - 0% od kupującego domsa Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł73 m² 7 794,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! elegancja luksus wygoda! Oferujemy do sprzedania urocze przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2 położone na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

46,51 zł/m²215 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze z witryną od ulicy głównej o pow. 215m2 w Rumi. Lokal znajduję się w zadbanym i dobrze utrzymanym budynku z 2000r. Wejście do lokalu z trzech stron,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł107 m² 8 411,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferuje Państwu wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 107 m , położony przy ulicy Sienkiewicza głównym deptaku Kielc. To miejsce, które codziennie przyciąga zarówno mieszkańców, jak.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 270 m² 2 755,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w łodzi. Na sprzedaż działka o powierzchni 1270m2 w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł57,38 m² 20 895,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Są takie mieszkania, do których wchodzi się i po prostu chce zostać. To 58 metrów kwadratowych na warszawskim Mokotowie zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Tu światło gra pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 900 zł45,63 m² 10 122,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie deweloperskie z widokiem na Wisłę - Fordon, bydgoszcz Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w malowniczej części Bydgoszczy - Fordonie, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł212,35 m² 2 575,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:362 m²

| kamienica w zabudowie zwartej położona w centrum Kościana. Powierzchnia użytkowa 212,35 m2. Powierzchnia działki 362 m2. Dodatkowo na ogrodzie budynek gospodarczy o powierzchni 27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł41,13 m² 7 026,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Запрошуємо ознайомитися з пропозицією продажу квартири від агенції Investkon Nieruchomości. Квартира 41,13 м | 2 кімнати.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45,02 m² 5 753 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z balkonem znajdującego się w Trzebiatowie przy ul. Lipowej. Mieszkanie położone jest w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł6 200 m² 12,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona 600 m od małej wsi naprzeciw starego niezamieszkałego siedliska, 1 km od Kamienia Pomorskiego. Grunt corocznie koszony klasy riva, rivb, rv i łvi, suchy, przy polnej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość inwestycyjną: dom Łeba | 140 m | 1 100 000 zł Dochód pasywny nad morzem | Gotowy biznes turystyczny | 4.