Nieruchomości

239 838 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 100 000 zł1 154 m² 953,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

U nas Opis ogłoszenia: na sprzedaż wyjątkowa działka o numerze ewidencyjnym 391/3 o powierzchni 1154 m2, położona na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. ? to idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł5 594 m² 74,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu 2 działki budowlane o powierzchni 5594 m (dz. nr 110 i 112) położone w pięknym, spokojnym miejscu w Dobromierzu tuż przy ul. Podgórnej. Obszar, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł99,48 m² 25,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze niskiego, nowego bloku z windą zlokalizowanego w Ustowie. W ramach opłaty czynszu najmu najemcy zostanie udostępnione.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł42,85 m² 23 080,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe, świeżo wykończone dwu pokoje mieszkanie zlokalizowane w sercu Wilanowa przy ulicy Holzera w inwestycji Royal Residence dewelopera Robyg Na powierzchni 42,85m2 mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

200 000 zł4 666 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 4666 m - Zbiczno, gm. Zbiczno | 200 000 zł Oferuję na sprzedaż pięknie położoną działkę o powierzchni 4666 m , zlokalizowaną w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł900 m² 143,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pierwsze działki zostały już zarezerwowane więc śpiesz się, żeby wybrać idealną działkę dla Siebie. Prawdziwa perełka! działki budowlane - Wodzisław Śląski, ul. Połomska Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł6 000 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecamy działkę.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 000 zł400 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 40 ha położoną w miejscowości Młodasko, bezpośrednio przy drodze nr 92 Poznań-Berlin, w bliskim sąsiedztwie zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł23,32 m² 9 391,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka po niedawnym generalnym remoncie w Sanoku na osiedlu Posada przy ulicy Wolnej. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł205 m² 5 609,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Pełna Własność Przedmiotem oferty, jest wyjątkowy pod względem konstrukcyjnym dom wolnostojący 6 pokojowy (pow. całkowita ok. 205 m2, pow. użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

276 950 zł1 450 m² 191 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pełna opieka prawna Bezpłatny doradca kredytowy Zniżki na taksie notarialnej Pakiet zniżek do Leroy Merlin Na sprzedaż działka zlokalizowana pomiędzy Wrocławiem a Trzebnicą, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 375 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2375 m2. Na działce wylane fundamenty, ułożona instalacja sanitarno-kanalizacyjna dociągnięty prąd, woda podpięte szambo. Dojazd do działki stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

824 900 zł210 m² 3 928,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:573 m²

Nowa niższa cena!wyjątkowa oferta! dom na sprzedaż W świetnej lokalizacji Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 210 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł70 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczecin, wały Chrobrego, ul. Jarowita, 3 pokoje, II poziomy, cegła, miejsce postojowe, ogrzewanie miejskie. Tylko u Nas! Top lokalizacja! Oferuję na sprzedaż mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł166 m² 5 963,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Opis Kupujesz bezpośrednio od developera. Nie płacisz prowizji Nie płacisz podatku pcc 2 % Koniecznie obejrzyj film video dołączony do oferty. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł231 m² 2 121,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowy dom po generalnym remoncie - Krzywczyce, działka 12 ar Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł3 919 m² 244,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny kompleks trzech działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 3919 m , zlokalizowany w obrębie 0003 miasta Choszczno, oznaczonych numerami 499/5, 499/6.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59,07 m² 10 140,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie 59 m - idealna lokalizacja w sercu Gdyni. Szukasz mieszkania z ogromnym potencjałem, położonego w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł20 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę w Lubomyślu przy trasie Żary-Zielona Góra, działka o powierzchni 2 ha. Lokalizacja idealna na inwestycję związaną z obsługą podróżnych, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł2 000 m² 1 025 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 999 m²

Na sprzedaż: kompleks produkcyjno-magazynowy z pełnym zapleczem technicznym Sokoły, woj. podlaskie Powierzchnia zabudowy: ok. 2 000 m Powierzchnia działki: 3 999 m Cena: 2 050 000 brutto.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż początek 2026 płaskie działki w kształcie prostokąta o powierzchni po 1000 m2, położone w Starych Bogaczowicach. Aktualny status- w trakcie podziału. Nieruchomości są.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł69,10 m² 5 918,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Legnica, zosinek, ul. Krótka, mieszkanie, 3 pokoje, 2 piętro, sprzedaż. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 69,10 m2, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł191 m² 8 115,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 611 m²

Szukasz przestrzeni, przytulnego domu ze słonecznym ogrodem blisko lasu, z dala od zgiełku, którego lokalizacja zapewni komfort życia, spokój i ciszę? To ta oferta będzie idealna dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 505 zł66,81 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Jest to kolejny etap sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

279 790 zł25,65 m² 10 908 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: kawalerka z balkonem o powierzchni użytkowej 25,65 m2, położona na II piętrze bloku przy ul. Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł122 m² 7 131,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferuję do kupienia segment wewnetrzny w stanie deweloperskim. Fantastyczna lokalizacja, blisko szkoła, stacja pkp, sklepy. Nieruchomość o powierzchni 122 m2, posadowiona na działce ok. 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

57,89 zł/m²28,50 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy położony w centrum Legnicy, przy ul. Wjazdowej. To idealna przestrzeń dla osób szukających komfortowego miejsca do pracy w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł75,82 m² 11 738,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ostatnie mieszkanie z widokiem na jezioro w "wiosce Żeglarskiej" inwestycja, która zyskuje na wartości! bez prowizji! Zamieszkaj lub zainwestuj w wyjątkowe miejsce nad samym jeziorem!.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł777 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 777 m2, położona w Kiełpinie Górnym na osiedlu domów jednorodzinnych. Uchwalony Plan Ogólny- zabudowa jednorodzinna. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł1 095 m² 1 094,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 288 m²

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż lub wynajem! Biuro lotus Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży lub wynajmu nieruchomości komercyjnej, usytuowanej.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 000 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,10 ha, położona w miejscowości Wysowa-Zdrój (woj. małopolskie, powiat gorlicki, gmina Uście Gorlickie). Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł41 m² 8 902,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Urokliwe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy Bydgoszcz, okolice placu Poznańskiego To wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w zabytkowej kamienicy, łączy.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł100 m² 31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Numer oferty W biurze: wlvcm8484 najem okazjonalny lub na firmę Przedstawiamy Państwu ofertę najmu przestronnego mieszkania w centrum Katowic przy ul. Raciborskiej. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł64 m² 15 546,88 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

opis: ścisłe centrum gdańsk siedlce miejsce postojowe W hali: 5000 zł 6 ostatnie piętro ekspozycja południowa Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²45 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal usługowy na parterze o powierzchni 45m2 w centrum Ostrołęki przy ul. Kilińskiego. Idealna lokalizacja, parking przed budynkiem. Lokal można zaadaptować na biuro, sklep,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł90 m² 7 433,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Bez podatku pcc Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł27,69 m² 22 354,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na spprzedaż funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu warszaskiej Ochoty i Włoch przy ul.Rakowskiej. O mieszkaniu. Mieszkanie znajduje się na nowym zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 037 zł36,19 m² 14 949,92 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł41,40 m² 9 371,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zamieszkaj wygodnie na Antoniuku! Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż - ul. Broniewskiego, białystok Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, świetną lokalizację i gotowość do.

Szczegóły ogłoszenia

274 200 zł2 742 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 atrakcyjne działki (sprzedaż tylko razem) położone w malowniczej dolinie Łyny w Dobrym Mieście. Podstawowe informacje: - działka rolna o powierzchni 2095m2 - działka.