Nieruchomości

240 127 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 590 000 zł1 590 m² 1 629 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukacie Państwo działki na której można szybko zacząć budować to zapraszam do Falenicy. Mamy tu na sprzedaż bardzo atrakcyjną ziemię z aktualnym pozwoleniem na budowę aż 4 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 255 m² 107,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka zlokalizowana w miejscowości Olesin ul. Stawowa gm. Dębe Wielkie powiat Miński. Nieruchomość o powierzchni 3255 m2 do której zostały wydane warunki zabudowy na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Łochowo,kujawsko-pomorskie

899 000 zł117,85 m² 7 628,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

Nowoczesne osiedle domów w Łochowie! Marzysz o własnym domu z ogródkiem, ale cenisz sobie wygodę mieszkania? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Nowe zielone osiedle w Łochowie, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł55,70 m² 3 931,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Prezentujemy mieszkanie M-4 położone przy ulicy Jasnej do remontu. Powierzchnia 55,70 mkw. Niski, ocieplony blok, 3 piętro. 3 pokoje, kuchnia połączona z salonem, łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

649 770 zł39,38 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem - ekspozycją zachodnią. Lokalizacja: prądnik Biały/ Krowodrza, ul. Piaszczysta Powierzchnia: 39,38 m2 Piętro: 2/4 Liczba pokoi: 2 Budynek: 2025 r. -.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł19,25 m² 8 779,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Wyremontowana kawalerka na parterze o powierzchni niecałych 20 m2 z możliwością korzystania z ogródka w kamienicy przy ul. 3go Maja. Mieszkanie przeszło kapitalny remont kilka lat.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 785 m² 67,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada na sprzedaż działkę zabudowaną nr 1579/69 obręb Pionki, gm. Pionki M., powiat radomski o powierzchni 0,1785 ha.

Szczegóły ogłoszenia

608 880 zł2 537 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rezydencjalna o powierzchni 2537 m w Cerekwicy, gmina Rokietnica. Nieruchomość malowniczo położona przy lesie, z bardzo dobrym dojazdem trasą S-11. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

58 000 zł25 m² 2 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Działka rod w Bydgoszczy Myślęcinku Przedstawiamy działkę w Rodzinnych Ogrodach Działkowych (rod) w malowniczym Myślęcinku, jednym z najpiękniejszych zakątków Bydgoszczy. To.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł424,55 m² 18,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wygodna hala 424,55 mkw., z placem, Cerekiew k. Radomia Szukasz dużej i funkcjonalnej przestrzeni dla swojego biznesu? Zapoznaj się z ofertą hali o powierzchni 424,55 mkw., położonej.

Szczegóły ogłoszenia

377 440 zł5 392 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa cena! Tylko w Best Nest! Jeśli szukasz ciszy i spokoju, swojego własnego miejsca w górach, to poniższa oferta jest dedykowana dla Ciebie! Na sprzedaż działka rolna (bez lasu).

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 375 zł42,50 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł250 m² 8 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:848 m²

Pełną galerię zdjęć oraz dodatkowe materiały znajdą Państwo na naszej stronie. Dom Nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 250m z 2002 roku z późniejszymi modernizacjami. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

942 000 zł85,53 m² 11 013,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Piękne- bardzo przestronne mieszkanie w wołominie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie- gotowe do wprowadzenia, urządzone z dbałością o każdy detal, z użyciem wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł500 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt to dobra inwestycja! Działka sprzedawana ze zgłoszeniem na budowę domku o powierzchni 35m2. Na sprzedaż działka położona w kompleksie działek w miejscowości Wierzbno nad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 700 zł35,05 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji | Bez pcc 2% | Nowa inwestycja | Kraków - Wzgórza Krzesławickie Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale z dobrym dostępem do miasta?ta inwestycja łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 600 zł47 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł125 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Inwestycja budowlana przy ulicy Spacerowej w Przyjaźni! Dom w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej, w stanie deweloperskim, oddawany do użytku w 2022 roku oraz w III kwartale 2023.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł88 m² 70,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 88 m2, piętro 1/4 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Sarmackiej, błonia Wilanowskie. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł38,40 m² 7 682,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji - Wejherowo, 10 lutego przy skm/pkp Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,4 m , położone w solidnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł272 m² 44,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Warszewo, dom wolnostojący, 5 pokoi, 2 łazienki, sauna, basen, taras, ogród, garaż dwustanowiskowy, dom na wynajem. Tylko u Nas! Prestiżowy dom na Warszewie! Ofertą wynajmu jest luksusowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł83,72 m² 6 318,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament z tarasem Tarnowskie Góry, repty Na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 83,72 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł68,34 m² 4 390 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w samym sercu Wałbrzycha przy rynku. Doskonała lokalizacja w centrum miasta zapewnia intensywny ruch pieszych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł87,63 m² 9 688,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny 3-pokojowy apartament - Repty Śląskie z 2 miejscami parkingowymi Lokalizacja: repty Śląskie Powierzchnia: 87,63 m Liczba pokoi: 3 Miejsca parkingowe: 2 Cena: 849 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł3 400 m² 16,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka składająca się z dwóch numerów o łącznej powierzchni 34 ary. Nieruchomość jest w kształcie trapezu o szerokości wzdłuż drogi dojazdowej 55 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

828 000 zł69 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł10 600 m² 14,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż działka rolna położona we wsi Święcko o powierzchni 1,06 ha. Wygodna, prostokątna działka przy drodze dojazdowej. Świetne miejsce dla rolnika, który.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł46,18 m² 5 521,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszamy na prezentację nieruchomości tylko w Naszym Biurze! Proponujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość w spokojnej okolicy przy ulicy Stalmacha w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

28,60 €/m²395 m² 11 296 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Biuro z widokiem na sukces | 395 m przy samym Metrze Rondo onz Oferujemy wyjątkową przestrzeń biurową na 8. piętrze prestiżowego budynku w samym sercu biznesowego centrum Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

990 zł8 m²

 

Piętro:4/8

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 300 zł

Ładny pokój w mieszkaniu z 1 łazienką i 1 toaletą na warszawskim Bemowie przy ulicy Anieli Krzywoń 8. Dostępny od 01.05.2026r. Szybki Internet. Doskonała lokalizacja. Blisko do metro.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł255 m² 4 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom z ogromnym potencjałem - mieszkaj, zarabiaj i odpoczywaj w sercu Będzina! Szukasz miejsca, które dopasuje się do Twojego stylu życia, a nie na odwrót? Przy Alei Hugona.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł72 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Oferta sprzedaży gospodarstwa w Garbalinie - Twój idealny kawałek spokojnej, wiejskiej oazy! Jeśli marzysz o własnym miejscu na ziemi, gdzie możesz odpocząć od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39 m2 położone na 3 piętrze w nowo oddanym do użytku bloku (2025 rok) przy ulicy Koralowej 31 A. Budynek wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Jakuszowa w gminie Paszowice w powiecie Jaworskim. Posiadam tam na sprzedaż kilka działek o różnych powierzchniach, które widoczne są.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł334 m² 6 557 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: monika Krzysiek Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel.   Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 334 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł38,91 m² 13 338 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż apartament w Mielnie w odległości 1200 m od morza Lokal mieszkalny o powierzchni 38,91 składa się z : - pokoju z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł53,30 m² 11 819,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 8 piętrze w wysokim budynku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, kuchnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł54 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 54 m , położone na 1. piętrze niskiego bloku przy ul. Jana Styki w dzielnicy Pogodno jednej z najbardziej cenionych.