Nieruchomości

239 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

880 000 zł110 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:492 m²

Tenczynek - blisko szybka kolej podmiejska ( na dworzec główny W krakowie niecałe 20min) *** zdjęcie z poprzedniej inwestycji zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł45 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To mieszkanie wyróżnia się przyjemną, ciepłą atmosferą i niepowtarzalnym charakterem. Zamiast standardowego, bezosobowego układu znajdziesz tu przestrzeń, która dobrze sprawdza się na co.

Szczegóły ogłoszenia

4 890 000 zł1 326,63 m² 3 686,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż nieruchomość komercyjna o łącznej powierzchni użytkowej 1 326,63 m , położona na parterze budynku w Przemyślu,.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł44,84 m² 7 493,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie z potencjałem na spokojnej Górnej Paderewskiego 27 Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 44,84 m , położone na 4. piętrze przy ul. Paderewskiego 27 w Łodzi. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

265 000 zł53 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 3 pokoje z balkonem idealne do własnej aranżacji! Głogów, os. Kopernik, ul. Andromedy Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta daje Ci pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł180 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

0% prowizji od kupującego! Nowoczesne domy z ogródkami w spokojnej, bezpiecznej okolicy w miejscowości Płochocin, w powiecie warszawskim zachodnim zaledwie 25 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 052 m² 1 425,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! Znajdź z nami swoją nieruchomość! Posiadamy dostęp do ponad 200 ofert mieszkań i domów. Współpracując z nami zyskujesz spokój, czas i pieniądze. Zapewniamy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71 m² 12 661,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Unikalna oferta | 3 pokoje | 67,4 m | osiedle akademickie - śródmieście Na sprzedaż dwustronne, wyjątkowo rozkładowe i jasne mieszkanie o powierzchni 67,4 m (powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 000 zł140 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Do sprzedania działka położona w miejscowości Truskaw na granicy z Izabelinem i kpn, powierzchnia 1550mkw wymiary od frontu 20x45m z wjazdem bezpośrednio z drogi gminnej ulicy 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 675 600 zł4 971 m² 538,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Syndyk masy upadłości zaprasza do udziału w konkursie ofert, którego przedmiotem jest prawo własności nieruchomości gruntowej oznaczonej numerami ewidencyjnymi działek: 142/1 (2.544 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł116 m² 6 465,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:702 m²

| do sprzedaży nowy dom o powierzchni użytkowej 98,50m2 + garaż 17,60 m2 Oferta nowych domów do sprzedania położonych w Piotrkowie w otulinie lasu. Oferujemy nowoczesne i ekologiczne.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł68 m² 10 147 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,20 m , położone na 10 piętrze zadbanego budynku z ok. 2000 roku przy ul. Gubińskiej - Nowy Dwór. Układ, który daje komfort.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł63 m² 11 492,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Klucze w biurze, możliwość prezentacji w weekendy. Oferta wyłącznie w naszym biurze. W ofercie również mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem. Do sprzedaży nowiutkie, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł54,50 m² 11 559,63 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na zieloną okolicę ul. Conrada, tuż przy pętli autobusowej, usytuowane na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku. Przed wejściem do mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł9 400 m² 105,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży dużej działki o powierzchni 9400 m2, położonej w rewelacyjnej lokalizacji. To niepowtarzalna propozycja dla inwestorów i deweloperów.

Szczegóły ogłoszenia

85 500 zł1 837 m² 46,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Łaski, gm. Jasło, powiat jasielski. Szczegóły oferty: działka numer 554/3, 651/4, udział.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł312,50 m² 44,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:390 m²

Polecamy do wynajęcia nieruchomość położoną w Gdyni Orłowie w pobliżu ch Klif, składającą się z trzech poziomów: piwnica: o pow. 108,9 m2 w skład której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł43 m² 20 906,98 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam wyjątkowy apartament położony w prestiżowej inwestycji Czwarty Żagiel, w samym centrum Przymorza. Powierzchnia 42,5 m. Usytuowanie budynku jest idealne nie tylko ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł89 m² 21 292,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż! Apartament 3 pokojowy o powierzchni ok.89 m2 z tarasem i widokiem na rzekę na renomowanym osiedlu Olimpia Port! Wyłącznie w naszym biurze! Zalety nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł63,23 m² 10 264,12 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

W ofercie biura onhouse wyjątkowe 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 63 m (ok. 70 m po podłodze), usytuowane na 6 i 7 piętrze bloku z windą. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł106 m² 8 481,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 298 m²

Dom wolnostojący na dużej działce racław lokalizacja: prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Racław, zaledwie 11 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego, co przekłada się na.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł37 m² 17 027,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Warszawa, praga-Południe, grochów Powierzchnia: 37 m Liczba pokoi: 2 3 piętro (ostatnia kondygnacja) Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Męcidół

Męcidół,zachodniopomorskie

4 095 000 zł57 500 m² 71,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż niezwykle wyjątkową nieruchomość - półwysep Jeziora Drawskiego. Miejsce jedyne w swoim rodzaju. Oferta obejmuje dwie działki (380, 270) o łącznej powierzchni 5.75 ha.

Szczegóły ogłoszenia

27,04 zł/m²135 m² 3 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo - handlowy, klimatyzacja, duży bezpłatny parking! Do wynajęcia lokal usługowo-biurowy o powierzchni 135m2 zlokalizowany na parterze w niskim budynku handlowo - usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł104 m² 10 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 900 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość w malowniczym miasteczku Nasielsk, położonym w powiecie nowodworskim w województwie mazowieckim. Dla osób szukających dużej działki.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł19 400 m² 20,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka rolna 7 kilometrów od centrum Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

323 064 zł44,87 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 680 zł57,63 m² 10 596,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe apartamenty w górach Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowo powstających apartamentów górskich w jednej z najbardziej atrakcyjnej lokalizacji Ustronia. Miłośnicy sportów.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł64,30 m² 9 486,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem na inwestycje Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie na Szcepinie przy ul. Słubickiej, wrocław, mieszkanie o powierzchni 64,3 m2, pełen rozkład, składające się z: 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł10 000 m² 219 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane z aktualnymi warunkami zabudowy na budownictwo jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Łączna powierzchnia działek ponad 1 ha zlokalizowane tuż przy granicy Białymstoku (wyjazd.

Szczegóły ogłoszenia

379 999 zł62,70 m² 6 060,59 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kulerskiego 5. Lokal idealny zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł119,40 m² 9 966,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:613 m²

Dom wspaniały! Jedyny taki we Włocławskim Śródmieściu, barwny, pełen życia i światła, przytulny i romantyczny, w którym mieszankę różnych kultur, sztuk i wzorców,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł208,80 m² 3 587,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:478 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem mieszkalno-biznesowym w Połczyn-Zdrój. Rynek wtórny. Oferuję Państwu dom o powierzchni użytkowej 173,1 m2, położony na działce o powierzchni 478.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wisełka,zachodniopomorskie

1 800 000 zł325 m² 5 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:687 m²

W naszej ofercie - wyjątkowa nieruchomość w nadmorskiej Wisełce. Dom + restauracja w oddzielnym budynku. Gotowy biznes nad morzem! *** Opis lokalizacji: wisełka, gmina Wolin - turystyczna.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł49 m² 11 530,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jeżeli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść tylko z walizkami, w którym wszystko jest już dopracowane i przemyślane to propozycja idealna dla Ciebie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

37,39 zł/m²401,20 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa oferta wynajmu gotowego biznesu gastronomicznego - Poznań Z przyjemnością prezentuję unikalną okazję dla inwestorów oraz operatorów gastronomicznych - w pełni wyposażony,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł72,60 m² 5 358,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu mieszkania przy ulicy Terebelskiej w Białej Podlaskiej o pow 72,6m 2. Położone jest na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1985r. Mieszkanie składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł67,70 m² 1 403,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Prezentuję ofertę sprzedaży dużego mieszkania położonego w m. Rycerzewko, (powiat Świdwiński, gm. Świdwin) oddalone 16 km od Świdwina. Dodatkowym atutem jest bliska odległość (ok1,5km) od j.

Szczegóły ogłoszenia

55,47 zł/m²198,30 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia na Prądniku Czerwonym! Lokal odpowiedni dla wszelkiej działalności: medycyna, gastronomia, sklep spożywczy. Lokal: - pow. użytkowa lokalu 198,03 m2 - klimatyzacja - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²85 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem nowoczesny lokal biurowo-usługowy w atrakcyjnej lokalizacji Krakowa! Oferujemy do wynajęcia nowy lokal biurowo-usługowy o powierzchni 85 m2, usytuowany na 1 piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł38,30 m² 18 250,65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowy Apartament w Sercu Dzielnicy Uzdrowiskowej Kołobrzegu 300 m od Plaży! Adres: ul. Kasprowicza 20b, kołobrzeg. Miejsce postojowe zewnętrzne dodatkowo płatne 100.000 zł Piętro: 4.