Nieruchomości

239 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

629 000 zł34,19 m² 18 397,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferuję na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 34,19 m , położoną na 4-tym piętrze nowoczesnego apartamentowca z ochroną 24h przy ul. Bobrowieckiej na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł44,90 m² 10 222,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania 2 pokojowego na oś słonecznym wyjątkowa oferta mieszkania - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Zadzwoń już teraz.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł43,83 m² 18 229,52 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,83 m2 znajduje się na 2. piętrze 7-piętrowego bloku z windą przy ul. Marymonckiej 14 na Marymoncie-Kaskada. Doskonała komunikacja - 4 min Metro.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł26 800 m² 74,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2,7 ha w miejscowości Władków w gm. Grodzisk Mazowiecki. Duży potencjał inwestycyjny, działka usytuowana zaledwie 600m od prężnie rozwijającej się Akademii.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

729 000 zł72 m² 10 125 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szukasz dużego mieszkania z pełnym wyposażeniem? Cenisz sobie ciszę i spokojną zieloną okolicę? bingo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł120 m² 7 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Urokliwa i klimatyczna nieruchomość w zielonej, cichej okolicy idealna na weekendy i do zamieszkania na stałe. Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 1080 m z.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł49,86 m² 14 640,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Dwupokojowe, ciche, przytulne i ustawne mieszkanie o pow. 50 m2 w niedalekim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna oraz Parku Polińskiego, na Warszawskim Grochowie. Mieszkanie usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²116 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji dla biura Przez pierwsze 3 miesiące bez opłat odstępnego Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 116,87m2 zlokalizowany w bryle nowo wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 091 m² 292,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1090 m w miejscowości Garbatka, gm. Lesznowola. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania zabudowa mieszkaniowa oraz usługi nieuciążliwe.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 908 m² 257,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Rzeszowskiego prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 30 arów, położoną w miejscowości Tyczyn, przy ul. Mickiewicza - I linia zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

524 000 zł49,90 m² 10 501 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szukasz mieszkania pod klucz , które nie wymaga odświeżania ani żadnych nakładów finansowych? Ta oferta przy ul. Polickiej to rzadko spotykany standard wykończenia i dbałości o detale.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł72,54 m² 5 362,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania- ul. Chrobrego! lokalizacja: śródmieście to centralna dzielnica miasta. W tej dzielnicy znajdują się min. ważne.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł52 m² 14 807,69 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem - Kraków, ul. Bobrzyńskiego. Szukasz przestrzeni, która łączy wygodę miejskiego apartamentu z atutami własnego domu? To dwupokojowe mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

53 zł/m²60,85 m² 3 225 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu powierzchni biurowej W budynku radia wrocław al. Karkonoska, wrocław bez prowizji W ofercie pokoje biurowe o różnych powierzchniach w zależności od dostępności.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 900 m² 107,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Okazja dla inwestora! Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka inwestycyjna o pow. 3900 m2, położona w Skwierzynie ul. F.D Roosevelta. Grunt W bliskim sąsiedztwie drogi krajowej S3!.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie w okolicy Galerii Kazimierz opis mieszkania Mieszkanie składa się z dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym. Całość bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²123,12 m² 8 618 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy typu "open space" 123,12 m2 nieopadal Szpitala Klinicznego przy ul. Borowskiej. Budynek chroniony, wyposażony w zaawansowany monitoring i systemy bezpieczeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł300 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Uwaga na sprzedaż unikalna nieruchomość zabudowana z widokiem na Jezioro Goczałkowickie, w gminie Pszczyna. Podane parametry są przybliżone, a zdjęcie ma charakter wyłącznie poglądowy.

Szczegóły ogłoszenia

39,60 zł/m²250 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę powierzchnię handlowo-usługową na ul. Hutniczej w Lublinie. Możliwość wynajmu większej powierzchni

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł375,15 m² 1 199,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 515 m²

| wyjątkowa nieruchomość w Sulejowie do sprzedaży z bezpośrednim dostępem do Pilicy. Na sprzedaż urokliwy dom z duszą, położony w spokojne, malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł185 m² 2 675,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Sprzedam piękny i nowoczesny dom położony w spokojnej miejscowości Kostarowce, zaledwie 8km od Sanoka. przestronny, dwupiętrowy, o łącznej powierzchni użytkowej 185 m . Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Józefów,mazowieckie

1 250 000 zł131,94 m² 9 474 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Józefowie (05-119), przy ul. Szczęśliwej w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej dla rodzin. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł302,89 m² 2 902,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:813 m²

Dom parterowy w Chróstniku, położony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o pow. 8,13 a r. Nieruchomość o pow. użytkowej 161,82 m 2 + całe poddasze do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł29,10 m² 7 113,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, przy ul. Chrobrego w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 29.1m2, położona jest na 3 piętrze, a w jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł550 m² 7 454,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Czy szukasz idealnego budynku do prowadzenia działalności? Potrzebujesz funkcjonalnego obiektu biurowo-magazynowego z potencjałem rozwoju? Zależy Ci na doskonałej lokalizacji w Osielsku?.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²145 m² 13 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite prezentuje do wynajmu duży i jasny lokal biurowy o powierzchni użytkowej 131 m2 netto (tj 145 m2 brutto) w budynku biurowym na Woli. Lokal można wykorzystać np na studio nagrań.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł3 001 m² 74,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3001 m położona w miejscowości Lisówek, gm. Grójec idealna propozycja dla inwestora poszukującego gruntu pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł212 m² 108,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Atuty Działka o powierzchni 88a 5 pokoi basen dom o powierzchni 212m2 boisko do gry siatkówkę boisko do gry w kosza boisko do gry w piłkę nożną lokalizacja wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

69 500 zł14,80 m² 4 695,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:15 m²

Na sprzedaż garaż o powierzchni 14,80 m2, znajdujący się na osiedlu Słoneczny Stok, przy ulicy Upalnej 1a. Do garażu doprowadzony prąd. Bardzo dobry wjazd do garażu od ulicy Upalnej. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł200 m² 7 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 188 m²

Szukasz miejsca, które łączy w sobie elegancję nowoczesnej architektury z kojącym spokojem domowego ogniska? Mamy przyjemność zaprezentować nieruchomość, która spełnia marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł5 465 m² 54,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

***przedmiotem sprzedaży jest działka 5465 M2 Z halą O pow. OK. 300 M2 ***wszystko gotowe do dziłakności*** Zapraszamy na prezentację nieruchomości zlokalizowanej w miejscowości Zdrody.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł37 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal użytkowego z funkcją mieszkalną vat 23%. Cena w ogłoszeniu jest kwotą brutto. Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 37 m położone na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł848 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ciekawa oferta działki budowlanej W wsi pobiedna obok świeradowa zdroju oferta dostępna tylko W naszym biurze. Proponuję Państwu działkę budowlaną w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł48,50 m² 5 463,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Piekary Śląskie ul. Królowej Jadwigi - Gotowe do zamieszkania - 2 pokoje + dodatkowe pomieszczenie/garderoba Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie, usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 910 zł50,90 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Charakterystyka inwestycji Na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa. Budynki zaprojektowane z myślą o spokoju, funkcjonalności i bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

129 585 zł815 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ruszyła sprzedaż drugiej części działek budowlanych w Wojnowie! Oferujemy Państwu działki budowlane w pobliżu jeziora i lasu 25 km od granic Poznania. Rodzaj działki: budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł71,49 m² 8 938,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Lokal usytuowany jest na poddaszu zadbanego budynku i oferuje 71,49 m powierzchni użytkowej oraz aż 98 m po podłodze, co przekłada się na komfortową i funkcjonalną przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł864 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Aby obejrzeć okolicę kliknij w ikonę video. Sprzedam działkę budowlaną w Kołacie gmina Pobiedziska o pow. 864m2( nr działki 63/4). Powstała w wyniku podziału działki 63/1 na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

1 500 000 zł7 290 m² 157,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Wałczu, osiedle Morzyce! Proponujemy działkę o powierzchni 7 290 m , położonej w spokojnej, malowniczej części Wałcza na osiedlu Morzyce.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł2 900 m² 210,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną pod rezydencję. Kształt nieregularny o dominujących wymiarach 65x64m i powierzchni 29 arów, z lekkim nachyleniem w północnej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną działkę budowlano-usługową o powierzchni 1446 m, położoną w sercu malowniczego miasta Mszczonów. Ta przestrzeń o regularnym kształcie.