Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://warszawa.nieruchomosci-online.pl/panorama-ursus.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i46368.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://warszawa.nieruchomosci-online.pl/panorama-ursus.html
https://warszawa.nieruchomosci-online.pl/panorama-ursus.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i46368.html

Udostępnij

Zdjęcie

Panorama Ursus

Warszawa, Szamoty, Giserska 5

Paulina Gawrońsk...

Skontaktuj się

Panorama Ursus

Warszawa, Szamoty, Giserska 5

Warszawa, Szamoty, Giserska 5

Panorama Ursus

Panorama Ursus

Termin realizacji
I kwartał 2027
Ceny
od 13 600 zł/m²
Metraże
od 37,03 do 89,15 m²
Liczba pokoi
od 2 do 4
Miejsca postojowe
garaż

Termin realizacji

I kwartał 2027

Ceny

od 13 600 zł/m²

Metraże

od 37,03 do 89,15 m²

Liczba pokoi

od 2 do 4

Miejsca postojowe

garaż

2 pokoje

od 629 510 zł

3 pokoje

od 662 135 zł

4 pokoje

od 1 248 100 zł

Inwestycja realizowana przez:

Wawel Development

Paulina Gawrońska

Szamoty 5

Warszawa 05-075

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Mieszkanie51 43,85 m² 15 100 zł/m² 1/7 3 662 135 zł
Mieszkanie
662 135 zł 43,85 m²
15 100 zł/m² 3 pok.
51

Mieszkanie55 43,43 m² 14 900 zł/m² 1/7 2 647 107 zł
Mieszkanie
647 107 zł 43,43 m²
14 900 zł/m² 2 pok.
55

Mieszkanie56 45,12 m² 14 800 zł/m² 1/7 2 667 776 zł
Mieszkanie
667 776 zł 45,12 m²
14 800 zł/m² 2 pok.
56

Mieszkanie60 61,06 m² 14 000 zł/m² 2/7 3 854 840 zł
Mieszkanie
854 840 zł 61,06 m²
14 000 zł/m² 3 pok.
60

Mieszkanie67 45,16 m² 14 900 zł/m² 2/7 2 672 884 zł
Mieszkanie
672 884 zł 45,16 m²
14 900 zł/m² 2 pok.
67

Mieszkanie79 76,41 m² 13 600 zł/m² 3/7 3 1 039 176 zł
Mieszkanie
1 039 176 zł 76,41 m²
13 600 zł/m² 3 pok.
79

Mieszkanie89 76,41 m² 13 700 zł/m² 4/7 3 1 046 817 zł
Mieszkanie
1 046 817 zł 76,41 m²
13 700 zł/m² 3 pok.
89

Mieszkanie90 60,96 m² 14 300 zł/m² 5/7 3 871 728 zł
Mieszkanie
871 728 zł 60,96 m²
14 300 zł/m² 3 pok.
90

Mieszkanie98 61,26 m² 14 800 zł/m² 6/7 3 906 648 zł
Mieszkanie
906 648 zł 61,26 m²
14 800 zł/m² 3 pok.
98

Mieszkanie110 60,96 m² 14 600 zł/m² 7/7 3 890 016 zł
Mieszkanie
890 016 zł 60,96 m²
14 600 zł/m² 3 pok.
110

Więcej inwestycji

Inne inwestycje w okolicy

Zobacz

Zgłoś błąd lub naruszenie

Inwestycja realizowana przez:

Wawel Development

Paulina Gawrońska

Szamoty 5

Warszawa 05-075

22 375 24...

22 375 24 17

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Inne inwestycje w okolicy

Zgłoś błąd lub naruszenie

Zamknij