Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://warszawa.nieruchomosci-online.pl/nowy-wawer.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i46327.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://warszawa.nieruchomosci-online.pl/nowy-wawer.html
https://warszawa.nieruchomosci-online.pl/nowy-wawer.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i46327.html

Udostępnij

Zdjęcie

Nowy Wawer

Warszawa, Zbytki, Trakt Lubelski 237A

Filip Salamonows...

Skontaktuj się

Nowy Wawer

Warszawa, Zbytki, Trakt Lubelski 237A

Warszawa, Zbytki, Trakt Lubelski 237A

Nowy Wawer

Termin realizacji
II kwartał 2026
Ceny/metr od
od 14 729 zł/m²
Metraże
86,47  m²
Liczba pokoi
Powierzchnie działek
-

Termin realizacji

II kwartał 2026

Ceny/metr od

od 14 729 zł/m²

Metraże

86,47  m²

Liczba pokoi

Powierzchnie działek

-

5 nieruchomości w tej inwestycji

Inwestycja realizowana przez:

Fala.re

Filip Salamonowski

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Dom1B 86,47 m² 15 182,20 zł/m² 4 1 312 805 zł
Dom
1 312 805 zł 86,47 m²
15 182,20 zł/m² 4 pok.
1B

Dom9A 86,47 m² 14 728,99 zł/m² 4 1 273 616 zł
Dom
1 273 616 zł 86,47 m²
14 728,99 zł/m² 4 pok.
9A

Dom8A 86,47 m² 15 182,20 zł/m² 4 1 312 805 zł
Dom
1 312 805 zł 86,47 m²
15 182,20 zł/m² 4 pok.
8A

Dom9B 86,47 m² 15 635,40 zł/m² 4 1 351 993 zł
Dom
1 351 993 zł 86,47 m²
15 635,40 zł/m² 4 pok.
9B

DomZarezerwowane7B 86,47 m² 15 182,20 zł/m² 4 1 312 805 zł
Dom Zarezerwowane
1 312 805 zł 86,47 m²
15 182,20 zł/m² 4 pok.
7B

Inwestycja realizowana przez:

Fala.re

Filip Salamonowski

605 105...

605 105 364

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij