Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://warszawa.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,piastova-osada/26671810.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://warszawa.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,piastova-osada/26671810.html
https://warszawa.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,piastova-osada/26671810.html

Udostępnij

Zdjęcie

Mieszkanie Gołąbki, ul. Henryka II Pobożnego

Henryka II Pobożnego, Gołąbki, Warszawa, mazowieckie

  • 811 500 zł
  • 54,10 m²
  • 15 000 zł/m²

Biuro sprzedaży

Skontaktuj się

Mieszkanie Gołąbki, ul. Henryka II Pobożnego

Henryka II Pobożnego, Gołąbki, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

811 500 zł

54,10 m²

15 000 zł/m²

Mieszkanie Gołąbki, ul. Henryka II Pobożnego

Inwestycja: Piastova Osada

Zaktualizowane: 13 maja 2026

811 500 zł 54,10 m² 15 000 zł/m²

Termin realizacji:
IV kwartał 2026
Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
3
Miejsce postojowe:
naziemne
Stan mieszkania:
deweloperski

Termin realizacji:

IV kwartał 2026

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

3

Miejsce postojowe:

naziemne

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 811 500 zł (15 000 zł/m²)
  • Termin realizacji: IV kwartał 2026
  • Status oferty: dostępne
  • Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
  • Charakterystyka mieszkania: 54,10 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (6 m²)
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Miejsce/a postojowe: naziemne
  • Źródło: oferta dewelopera: Grupa Victoria Dom, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   sygnatura ogłoszenia: E61

Lokalizacja

  • Inwestycja: Piastova Osada
  • Adres: Henryka II Pobożnego, Gołąbki, Warszawa, mazowieckie
  • Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
  • Na terenie inwestycji: plac zabaw, stojaki na rowery, ładowarka do aut elektrycznych, domofony
  • W pobliżu żłobek, przedszkole, basen, boisko, przychodnia, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, supermarket, park

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i balkonu. (...)

Zobacz pozostałe ogłoszenia inwestycji Piastova Osada

Inwestycja realizowana przez:

Grupa Victoria Dom

Biuro sprzedaży

Henryka II Pobożnego 51

Warszawa 02-496

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieD11 62,66 m² 13 900 zł/m² 3/3 3 870 974 zł
Mieszkanie
870 974 zł 62,66 m²
13 900 zł/m² 3 pok.
D11

MieszkanieD21 33,90 m² 16 500 zł/m² 3/3 2 559 350 zł
Mieszkanie
559 350 zł 33,90 m²
16 500 zł/m² 2 pok.
D21

MieszkanieD22 46,88 m² 15 100 zł/m² 3/3 2 707 888 zł
Mieszkanie
707 888 zł 46,88 m²
15 100 zł/m² 2 pok.
D22

MieszkanieD3 53,28 m² 14 800 zł/m² 1/3 3 788 544 zł
Mieszkanie
788 544 zł 53,28 m²
14 800 zł/m² 3 pok.
D3

MieszkanieD9 53,28 m² 15 000 zł/m² 3/3 3 799 200 zł
Mieszkanie
799 200 zł 53,28 m²
15 000 zł/m² 3 pok.
D9

MieszkanieE101 31,82 m² 16 500 zł/m² 2/3 2 525 030 zł
Mieszkanie
525 030 zł 31,82 m²
16 500 zł/m² 2 pok.
E101

MieszkanieE109 31,91 m² 16 600 zł/m² 3/3 2 529 706 zł
Mieszkanie
529 706 zł 31,91 m²
16 600 zł/m² 2 pok.
E109

MieszkanieE114 57,73 m² 14 900 zł/m² 3/3 3 860 177 zł
Mieszkanie
860 177 zł 57,73 m²
14 900 zł/m² 3 pok.
E114

MieszkanieE37 54,10 m² 14 800 zł/m² 1/3 3 800 680 zł
Mieszkanie
800 680 zł 54,10 m²
14 800 zł/m² 3 pok.
E37

MieszkanieE40 34,48 m² 16 150 zł/m² 1/3 2 556 852 zł
Mieszkanie
556 852 zł 34,48 m²
16 150 zł/m² 2 pok.
E40

Zobacz pozostałe ogłoszenia inwestycji Piastova Osada

Zdjęcie

870 974 zł

62,66 m²

13 900 zł/m²

3/3

3

Zdjęcie

559 350 zł

33,90 m²

16 500 zł/m²

3/3

2

Zdjęcie

707 888 zł

46,88 m²

15 100 zł/m²

3/3

2

Zdjęcie

788 544 zł

53,28 m²

14 800 zł/m²

1/3

3

Zdjęcie

799 200 zł

53,28 m²

15 000 zł/m²

3/3

3

Zdjęcie

525 030 zł

31,82 m²

16 500 zł/m²

2/3

2

Zdjęcie

529 706 zł

31,91 m²

16 600 zł/m²

3/3

2

Zdjęcie

860 177 zł

57,73 m²

14 900 zł/m²

3/3

3

Zdjęcie

800 680 zł

54,10 m²

14 800 zł/m²

1/3

3

Zdjęcie

556 852 zł

34,48 m²

16 150 zł/m²

1/3

2

Biuro sprzedaży

22 228 67...

22 228 67 27

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Biuro sprzedaży

22 228 67...

22 228 67 27

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Biuro sprzedaży

22 228 67...

22 228 67 27

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości