Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie Mokotów, ul. Biały Kamień

Biały Kamień, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

  • 5 000 zł
  • 77 m²
  • 64,94 zł/m²

Mieszkanie Mokotów, ul. Biały Kamień

Biały Kamień, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
20 października 2014

5 000 zł

77 m²

64,94 zł/m²

Mieszkanie Mokotów, ul. Biały Kamień

Zaktualizowane: 20 października 2014

5 000 zł 77 m² 64,94 zł/m²

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 5 000 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 77 m², 3 pokoje; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 2010
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Luksusowy apartament tuż przy Polach Mokotowskich z własnym 45 m ogródkiem, w inwestycji Eko-Park -Delicato.

Nieruchomość składa się z 3 pokoi w tym dwie sypialnie , łazienka , osobne wc , garderoba oraz salon połączony z kuchnią . Wysokość mieszkania 3,20 m2 . (...)

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!