Mieszkanie, ul. Korczyńska
Korczyńska, Sadyba, Warszawa, mazowieckie
- 2 750 zł
- 38 m²
- 72,37 zł/m²
Agata Hübner
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Korczyńska
Korczyńska, Sadyba, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, ul. Korczyńska
Zaktualizowane: 20 maja 2026
2 750 zł 38 m² 72,37 zł/m²
9/10
2
tak
wysoki standard
-
Zobacz na mapie
Piętro:
9/10Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 750 zł / miesiąc
- Dostępne: maj 2026
- Charakterystyka mieszkania: 38 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1974 (blok w starym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 9/10
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: oddzielna
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 2829/19413/OMW
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Korczyńska, Sadyba, Warszawa, mazowieckie
- W pobliżu: restauracja, szpital, centrum handlowe, bank, park
Opis nieruchomości
Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie - Mokotów, ul. Korczyńska 10
Oferuję do wynajęcia odświeżone, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone przy ul. Korczyńskiej 10, w zielonej i spokojnej części warszawskiego Mokotowa. Lokal znajduje się na 9. piętrze w budynku z dwiema windami. (...)
534 703...
534 703 030