Mieszkanie, ul. Fort Wola

Fort Wola, Wola, Warszawa, mazowieckie

  • 2 400 000 zł
  • 81 m²
  • 29 629,63 zł/m²

Zdjęcie

BIURO PIÓREK HOU...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Fort Wola

Fort Wola, Wola, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
20 maja 2026

2 400 000 zł

81 m²

29 629,63 zł/m²

Mieszkanie, ul. Fort Wola

Zaktualizowane: 20 maja 2026

2 400 000 zł 81 m² 29 629,63 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
5/7
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2018
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

5/7

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2018

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 2 400 000 zł (29 629,63 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 81 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2018
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/7
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 1 600 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: PIÓREK HOUSE, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 86304/6624/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Fort Wola

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku

Rok budowy: 2018

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 81m2 składa się z:
- przestronny salon z częścią jadalnianą,
- nowoczesna, w pełni zabudowana kuchnia,
- komfortowa sypialnia,
- pokój dziecięcy,
- gabinet idealny do pracy zdalnej lub jako dodatkowa (...)

Agent

BIURO PIÓREK HOUSE

730 173...

730 173 007

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

BIURO PIÓREK HOUSE

730 173...

730 173 007

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.