Kawalerka
Przy Agorze, Bielany, Warszawa, mazowieckie
- 2 000 zł
- 26,90 m²
- 74,35 zł/m²
Ernest Siwek
Skontaktuj się
Kawalerka
Przy Agorze, Bielany, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Kawalerka
Zaktualizowane: 20 maja 2026
2 000 zł 26,90 m² 74,35 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
2/4
1
tak
wysoki standard
-
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
1Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 000 zł / miesiąc
- Dostępne: styczeń 2025
- Charakterystyka mieszkania: 26,90 m², 1 pokój (np. dla studenta); stan: wysoki standard
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1960 (blok w starym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: oddzielna
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: Fiesta Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 9487/1621/OMW
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Przy Agorze, Bielany, Warszawa, mazowieckie
Opis nieruchomości
Na wynajem mieszkanie o powierzchni 26,9 m² przy ul. Przy Agorze 5A na warszawskich Bielanach. Lokal składa się z jasnego pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki oraz funkcjonalnego przedpokoju. Wyróżnia się estetycznym wnętrzem, wysokim standardem wykończenia oraz praktycznym układem.
Mieszkanie położone jest w zielonej i spokojnej okolicy, w pobliżu Lasu Bielańskiego, z bardzo dobrym dostępem do komunikacji miejskiej oraz punktów handlowo-usługowych. (...)
510 755...
510 755 896