Mikrokawalerka, ul. Andersa
Andersa, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie
- 2 600 zł
- 23 m²
- 113,04 zł/m²
Anna Uliskova
Skontaktuj się
Mikrokawalerka, ul. Andersa
Andersa, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
24 maja 2026
Mikrokawalerka, ul. Andersa
Zaktualizowane: 24 maja 2026
2 600 zł 23 m² 113,04 zł/m²
1/7
1
tak
bardzo dobry
2 900 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
1/7Liczba pokoi:
1Umeblowane:
takStan mieszkania:
bardzo dobryKaucja:
2 900 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mikrokawalerka do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 600 zł / miesiąc
- Dostępne: maj 2026
- Charakterystyka mieszkania: 23 m², 1 pokój (np. dla studenta); stan: bardzo dobry
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1995
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/7, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Opłaty uzupełniające: 300 zł, kaucja: 2 900 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, płyta gazowa / elektryczna, pralka, telewizor
- Kuchnia: bez okna
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: LARES ESTATES, zaktualizowane: 24.05.2026
- numer ogłoszenia: 541467
Lokalizacja
- Adres: Andersa, Śródmieście, Warszawa, Śródmieście, mazowieckie
- Otoczenie: las, łąka
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, fitness, basen, apteka, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, metro, dworzec kolejowy, lotnisko, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
Do wynajęcia przestronna kawalerka na Śródmieście o powierzchni 23 m², znajdująca się na 1 piętrze bloku z windą, która jest na przestronnym terenie. Nieruchomość posiada piwnicę. Zsyp na śmieci jest na piętrze.