Mieszkanie, ul. Batalionu AK Pięść
Batalionu AK Pięść, Wola, Warszawa, mazowieckie
- 680 000 zł
- 38 m²
- 17 894,74 zł/m²
Oddział Warszawa...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Batalionu AK Pięść
Batalionu AK Pięść, Wola, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Mieszkanie, ul. Batalionu AK Pięść
Zaktualizowane: 22 maja 2026
680 000 zł 38 m² 17 894,74 zł/m²
1/3
2
1965
-
nowe wykończone
Zobacz na mapie
Piętro:
1/3Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1965Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
nowe wykończoneSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 680 000 zł (17 894,74 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 38 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: nowe wykończone
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1965
- Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: Forma Estates, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 12188
Lokalizacja
- Adres: Batalionu AK Pięść, Wola, Warszawa, mazowieckie
- Otoczenie: cicho
Opis nieruchomości
Warszawa Wola Koło / 38 m/ 2 pokoje z kuchnią + BALKON + PIWNICA /PO REMONCIE/ przy metrze
We speak English
Cena: DO NEGOCJACJI
Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą zadbanego mieszkania na WOLI (osiedle "Koło")
Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w kameralnym bloku przy ulicy Batalionu AK "Pięść", zaledwie 5 min spacerem od stacji metra "Księcia Janusza"
Lokal po gruntownym remoncie, w pełni wyposażony i (...)
579 528...
579 528 009
579 528 009