Mieszkanie, ul. Żytnia
Żytnia, Młynów, Warszawa, mazowieckie
- 835 000 zł
- 46,70 m²
- 17 880,09 zł/m²
Oddział Warszawa...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Żytnia
Żytnia, Młynów, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, ul. Żytnia
Zaktualizowane: 20 maja 2026
835 000 zł 46,70 m² 17 880,09 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
3/3
3
1960
-
nowe wykończone
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1960Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
nowe wykończoneSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 835 000 zł (17 880,09 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 46,70 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: nowe wykończone
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1960
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 800 zł
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: Forma Estates, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 12180
Lokalizacja
- Adres: Żytnia, Młynów, Warszawa, mazowieckie
- Otoczenie: cicho (spokojna okolica)
Opis nieruchomości
Warszawa Wola ul. Żytnia - 46,7 m / 3 pokoje z kuchnią + BALKON + PIWNICA / METRO 2 min
We speak English
Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą zadbanego i funkcjonalnego mieszkania w cichej i spokojnej okolicy ze świetną komunikacją
3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,7 m2 zlokalizowane jest na trzecim piętrze w kameralnym bloku z cegły wśród zieleni przy ul. (...)
579 528...
579 528 009
579 528 009