Mieszkanie, ul. Sławka

Sławka, Ursus, Warszawa, mazowieckie

  • 550 000 zł
  • 38 m²
  • 14 473,68 zł/m²

Zdjęcie

Forma Estates Od...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Sławka

Sławka, Ursus, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

550 000 zł

38 m²

14 473,68 zł/m²

Mieszkanie, ul. Sławka

Zaktualizowane: 12 maja 2026

550 000 zł 38 m² 14 473,68 zł/m²

Piętro:
1
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
nowe wykończone

Piętro:

1

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 550 000 zł (14 473,68 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 38 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: nowe wykończone
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 1, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 630 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: inne
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Źródło: biuro nieruchomości: Forma Estates, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 12121

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Warszawa, Ursus, ul. Walerego Sławka - 38m2, 2 pokoje + PIWNICA / obok Plac Tysiąclecia
WE SPEAK ENGLISH

CENA DO NEGOCJAJI!

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, ustawnego mieszkania o powierzchni 38m2 położonego na warszawskim Ursusie na Ul. Walerego Sławka.
Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze bloku bez windy. Mieszkanie jest dobrym materiałem inwestycyjnym. (...)

Agent

Forma Estates Oddział Warszawa

697 002...

697 002 400

579 528 009

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Forma Estates Oddział Warszawa

697 002...

697 002 400

579 528 009

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości