Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie, ul. Melomanów

Melomanów, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

  • 670 000 zł
  • 60 m²
  • 11 166,67 zł/m²

Mieszkanie, ul. Melomanów

Melomanów, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
26 lutego 2026

670 000 zł

60 m²

11 166,67 zł/m²

Mieszkanie, ul. Melomanów

Zaktualizowane: 26 lutego 2026

670 000 zł 60 m² 11 166,67 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1992
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1992

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 670 000 zł (11 166,67 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 60 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1992
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 900 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Źródło: biuro nieruchomości: REALS Nieruchomości, zaktualizowane: 26.02.2026
  •   numer ogłoszenia: 287851/3376/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Słoneczne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 na Dolnym Mokotowie przy ul. Melomanów.
Usytuowane na 3. pietrze, w czteropiętrowym budynku wybudowanym 1992r (bez windy). Ciche, rozkładowe, ekspozycja okien na wschód-zachód.
W skład mieszkania wchodzi:
- przedpokój 4 m2,
- korytarz 8,2 m2,
- łazienka 4,5 m2,
- kuchnia 9,7 m2,
- pokój 13,5 m2,
- pokój dzienny z balkonem 20 m2 (balkon ok 4,5 m2 ). (...)

Kontakt

Agent

Janusz Wiśniewski

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Janusz Wiśniewski

Pełna oferta agenta

Wysyłanie wiadomości