Mieszkanie, ul. Gwiaździsta

Gwiaździsta, Las Bielański, Warszawa, mazowieckie

  • 470 000 zł
  • 32,40 m²
  • 14 506,17 zł/m²

Zdjęcie

Bartosz Popardow...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Gwiaździsta

Gwiaździsta, Las Bielański, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
20 maja 2026

470 000 zł

32,40 m²

14 506,17 zł/m²

Mieszkanie, ul. Gwiaździsta

Zaktualizowane: 20 maja 2026

470 000 zł 32,40 m² 14 506,17 zł/m²

Piętro:
8/14
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1981
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

8/14

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1981

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 32,40 m², 1 pokój; stan: do remontu
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1981 (blok w starym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 8/14, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: The Estate, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: EC007966686994

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

* Wyłącznie w mojej ofercie *

Do sprzedania kawalerka z balkonem o powierzchni 32,40 m², usytuowana na 8 piętrze, zlokalizowana przy ul. Gwiaździstej.

Doskonała propozycja dla singla lub pary jak i inwestora w kontekście pewnego, stabilnego wynajmu.
Mieszkanie w stanie do remontu oraz własnej aranżacji. Ekspozycja zachodnia. Wysokość 2,50 m. Do mieszkania przynależy piwnica.

Mieszkanie dostępne od zaraz.

Czynsz wynosi ok 750 zł. (...)

Agent

Bartosz Popardowski

514 900...

514 900 776

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości