Mieszkanie
Znanieckiego, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie
- 1 199 000 zł
- 105,10 m²
- 11 408,18 zł/m²
Wiktor Berdak
Skontaktuj się
Mieszkanie
Znanieckiego, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 18 maja 2026
1 199 000 zł 105,10 m² 11 408,18 zł/m²
1/4
4
1998
parking publiczny / na ulicy
do odświeżenia
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
4Rok budowy:
1998Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
do odświeżeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 199 000 zł (11 408,18 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 105,10 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: do odświeżenia
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1998
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: loggia (4,60 m²), piwnica
- Czynsz: 2 200 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: z oknem
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: HOUSY, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 42/16236/OMS
Lokalizacja
- Adres: Znanieckiego, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie
- Otoczenie: rzeka
Opis nieruchomości
Przedstawiane mieszkanie ma powierzchnię 105,1 m² i znajduje się na 1. piętrze niskiego, 4 piętrowego budynku. Składa się z czterech pokoi, oddzielnej widnej kuchni, dwóch łazienek oraz loggii. Do lokalu przynależy duża piwnica (ok. 9 m²). Budynek jest z 1998 r., kameralny i otoczony zielenią.
Układ pomieszczeń - Salon / pokój dzienny: ok. 29,5 m²
- Oddzielna kuchnia: ok. 12 m²
- Sypialnia 1: ok. 15,3 m²
- Sypialnia 2: ok. (...)
795 887...
795 887 337