Apartament, ul. Mińska
Mińska, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie
- 3 700 zł
- 67,50 m²
- 54,81 zł/m²
Justyna Tymińska
Skontaktuj się
Apartament, ul. Mińska
Mińska, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Apartament, ul. Mińska
Zaktualizowane: 20 maja 2026
3 700 zł 67,50 m² 54,81 zł/m²
4/6
3
tak
wysoki standard
-
Zobacz na mapie
Piętro:
4/6Liczba pokoi:
3Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 3 700 zł / miesiąc
- Charakterystyka mieszkania: 67,50 m², 3 pokoje; stan: wysoki standard
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2022
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 4/6
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: z oknem
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: TJM Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 977/2072/OMW
Lokalizacja
- Adres: Mińska, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie
Opis nieruchomości
Nowe, jasne 3 pokoje z dużym balkonem i miejscem postojowym w świetnej lokalizacji!
Trzypokojowe mieszkanie na wynajem w budynku z 2022 roku na nowym osiedlu Mińska 69
Mieszkanie o powierzchni 67 m2 jest bardzo funkcjonalnie, nowocześnie wykończone i urządzone, umeblowane, dwustronne, położone na 4. piętrze (jest winda), na strzeżonym, świetnie zaprojektowanym osiedlu. Miejsce postojowe w garażu podziemnym blisko windy. (...)
728 598...
728 598 687