Apartament Warszawa

Gocławek, Warszawa, mazowieckie

  • 4 100 zł
  • 59 m²
  • 69,49 zł/m²

Zdjęcie

Agata Wilczyńska

Skontaktuj się

Apartament Warszawa

Gocławek, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
23 maja 2026

4 100 zł

59 m²

69,49 zł/m²

Apartament Warszawa

Zaktualizowane: 23 maja 2026

4 100 zł 59 m² 69,49 zł/m²

Piętro:
3/6
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

3/6

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 4 100 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 59 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2015 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/6
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: AYCON SP. Z O.O., zaktualizowane: 23.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 80/10009/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz mieszkania, w którym po pracy poczujesz się jak na wakacjach? To 59-metrowe mieszkanie na Gocławiu łączy nowoczesny komfort z bezpośrednim sąsiedztwem natury.

O Mieszkaniu

Mieszkanie jest przestronne, jasne i funkcjonalnie zaprojektowane. Na powierzchni 59 m² znajdują się:

- Salon z aneksem kuchennym: Serce domu, idealne do odpoczynku i wspólnego gotowania. Kuchnia w pełni wyposażona. (...)

Agent

Agata Wilczyńska

664 002...

664 002 460

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.