Apartament, ul. Dobra

Dobra, Powiśle, Warszawa, mazowieckie

  • 629 000 zł
  • 27,50 m²
  • 22 872,73 zł/m²

Zdjęcie

Ewelina Kaźmierc...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Dobra

Dobra, Powiśle, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
20 maja 2026

629 000 zł

27,50 m²

22 872,73 zł/m²

Apartament, ul. Dobra

Zaktualizowane: 20 maja 2026

629 000 zł 27,50 m² 22 872,73 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1950
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1950

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 629 000 zł (22 872,73 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 27,50 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 1950
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 459 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 3085/19413/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 27,5m2 zlokalizowane na warszawskim Powiślu przy ul. Dobrej 27- zaledwie 4 minuty od stacji Metra Nauki Kopernik i Bulwarów Wiślanych!

Najważniejsze informacje:
- 4-te piętro w budynku wybudowanym w latach 50-tych z cegły,
- Winda w sąsiedniej klatce, do której można przejść przez nadbudowę (5-te piętro),
- Balkon - Loggia,
- Klimatyzacja,
- Piwnica o pow. (...)

Agent

Ewelina Kaźmierczak

536 483...

536 483 926

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt