Mieszkanie, ul. Okocimska
Okocimska, Wola, Warszawa, mazowieckie
- 4 900 zł
- 61 m²
- 80,33 zł/m²
Kateryna Polians...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Okocimska
Okocimska, Wola, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Mieszkanie, ul. Okocimska
Zaktualizowane: 22 maja 2026
4 900 zł 61 m² 80,33 zł/m²
3/8
3
tak
bardzo dobry
6 000 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
3/8Liczba pokoi:
3Umeblowane:
takStan mieszkania:
bardzo dobryKaucja:
6 000 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 4 900 zł / miesiąc
- Dostępne: maj 2026
- Charakterystyka mieszkania: 61 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1960 (blok w starym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 3/8, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Opłaty uzupełniające: 522 zł, kaucja: 6 000 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka, telewizor
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: wanna, oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: LARES ESTATES, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 790066
Lokalizacja
- Adres: Okocimska, Wola, Warszawa, Wola, mazowieckie
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, fitness, basen, apteka, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, metro, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie | Warszawa Wola | metro Księcia Janusza | po remoncie
Ulica Okocimska 11
Na wynajem przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 61,14 m², położone na 3. piętrze w budynku z windą, na warszawskiej Woli. Doskonała lokalizacja - zaledwie 350 metrów od stacji metra Księcia Janusza oraz 400 metrów od centrum handlowego Wola Park.