Mieszkanie, ul. Raszei

Raszei, Wola, Warszawa, mazowieckie

  • 3 600 zł
  • 44 m²
  • 81,82 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Wiące...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Raszei

Raszei, Wola, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
20 maja 2026

3 600 zł

44 m²

81,82 zł/m²

Mieszkanie, ul. Raszei

Zaktualizowane: 20 maja 2026

3 600 zł 44 m² 81,82 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
-

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 600 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 44 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1949
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednopoziomowe
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przytulne 2 pokoje z oddzielną kuchnią przy Parku Moczydło | Wola | 44 m²
Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m², położone na parterze przy ul. Raszei 2 na warszawskiej Woli. Idealne dla pary, dwóch osób lub małej rodziny.
Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych, w pełni umeblowanych pokoi, co zapewnia wygodę i prywatność. (...)

Agent

Małgorzata Wiącek

22 326 90...

22 326 90 86

22 326 90 86

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Małgorzata Wiącek

22 326 90...

22 326 90 86

22 326 90 86

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.