Mieszkanie, ul. Noskowskiego

Noskowskiego, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

  • 3 500 zł
  • 64,90 m²
  • 53,93 zł/m²

Zdjęcie

Michał Gadziała

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Noskowskiego

Noskowskiego, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
15 maja 2026

3 500 zł

64,90 m²

53,93 zł/m²

Mieszkanie, ul. Noskowskiego

Zaktualizowane: 15 maja 2026

3 500 zł 64,90 m² 53,93 zł/m²

Piętro:
9/10
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
-

Piętro:

9/10

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 500 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 64,90 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1978
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 9/10, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na wynajem przestronne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,9 mkw, położone na 9. piętrze. Metro Służew znajduje się około 10 minut spacerem od mieszkania (1 km).
Dzięki ekspozycji okien na trzy strony świata wnętrze jest pełne naturalnego światła przez cały dzień, co daje wyjątkowe poczucie przestrzeni i komfortu. (...)

Agent

Michał Gadziała

22 326 91...

22 326 91 76

22 326 91 76

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Michał Gadziała

22 326 91...

22 326 91 76

22 326 91 76

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości