Mieszkanie, ul. Chmielna

Chmielna, Mirów, Warszawa, mazowieckie

  • 3 700 zł
  • 36,30 m²
  • 101,93 zł/m²

Zdjęcie

Rafał

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Chmielna

Chmielna, Mirów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
14 maja 2026

3 700 zł

36,30 m²

101,93 zł/m²

Mieszkanie, ul. Chmielna

Zaktualizowane: 14 maja 2026

3 700 zł 36,30 m² 101,93 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
4/10
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
3 700 zł

Piętro:

4/10

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

3 700 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 700 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Preferowani lokatorzy: studenci, osoby pracujące, niepalący
  • Charakterystyka mieszkania: 36,30 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1969
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/10, jednostronne, środkowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (1 m²), piwnica 2 m²
  • Opłaty uzupełniające: 500 zł, kaucja: 3 700 zł / 1-krotność czynszu
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, telewizor, pralka, suszarka, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz, siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 31,64 kWh/m² na rok; końcową (EK): 45,78 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 41,75 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,016 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %