Mieszkanie, ul. Wileńska
Wileńska, Praga-Północ, Warszawa, mazowieckie
- 509 000 zł
- 33,32 m²
- 15 276,11 zł/m²
BIURO PIÓREK HOU...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Wileńska
Wileńska, Praga-Północ, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie, ul. Wileńska
Zaktualizowane: 12 maja 2026
509 000 zł 33,32 m² 15 276,11 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
4/4
1
1936
-
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
1Rok budowy:
1936Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 509 000 zł (15 276,11 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 33,32 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: do remontu
- okna: plastikowe
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1936
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 450 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Źródło: biuro nieruchomości: PIÓREK HOUSE, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 85944/6624/OMS
Lokalizacja
- Adres: Wileńska, Praga-Północ, Warszawa, mazowieckie
Opis nieruchomości
1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wileńskiej
BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku
Rok budowy: 1936
NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 33,32m2 składa się z:
- jasnego pokoju,
- oddzielnej kuchni,
- łazienki,
- przedpokoju.
Powierzchnia dodatkowa:
-balkon francuski.
Czynsz administracyjny wynosi około 450zł. (...)
730 173...
730 173 007