Mieszkanie, ul. Witkiewicza
Witkiewicza, Śliwice, Warszawa, mazowieckie
- 599 000 zł
- 34 m²
- 17 617,65 zł/m²
BIURO PIÓREK HOU...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Witkiewicza
Witkiewicza, Śliwice, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie, ul. Witkiewicza
Zaktualizowane: 11 maja 2026
599 000 zł 34 m² 17 617,65 zł/m²
1/2
1
1930
-
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
1/2Liczba pokoi:
1Rok budowy:
1930Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 599 000 zł (17 617,65 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 34 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: do remontu
- okna: plastikowe
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1930
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 1/2
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 500 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Media: Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: PIÓREK HOUSE, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 85859/6624/OMS
Lokalizacja
- Adres: Witkiewicza, Śliwice, Warszawa, mazowieckie
Opis nieruchomości
1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Witkiewicza
BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku
Rok budowy: budynek z lat 30-tych, kamienica składa się z pięciu mieszkań, położona w kolonii Śliwice
NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:
-widnej kuchni,
-pokoju dziennego,
-łazienki,
-przedpokoju.
Powierzchnia dodatkowa:
-balkon. (...)
730 173...
730 173 007