Mieszkanie

Żelazna, Wola, Warszawa, mazowieckie

  • 620 000 zł
  • 39 m²
  • 15 897,44 zł/m²

Zdjęcie

Paweł Jaruzelski

Skontaktuj się

Mieszkanie

Żelazna, Wola, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
6 maja 2026

620 000 zł

39 m²

15 897,44 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 6 maja 2026

620 000 zł 39 m² 15 897,44 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
2/12
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1972
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

2/12

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1972

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 620 000 zł (15 897,44 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 39 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1972
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/12
  • Czynsz: 600 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: 4 ŚCIANY Sp. z o.o., zaktualizowane: 06.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 55749/3098/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej, centralnej lokalizacji - przy ulicy Żelaznej, w bliskiej odległości od Złotych Tarasów
Świetna komunikacja : blisko metro, przystanki tramwajowe i autobusowe. Tuż obok kawiarnie, restauracje, liczne sklepy i punkty usługowe, a wewnątrz - mały sklepik z produktami pierwszej potrzeby. Przed budynkiem znajduje się parking strzeżony, dostępny za 100zł miesięcznie tylko dla lokatorów. Mieszkanie wyposażone, ale wymagające odświeżenia. (...)

Agent

Paweł Jaruzelski

884 884...

884 884 179

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paweł Jaruzelski

884 884...

884 884 179

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl