Mieszkanie, ul. Kolorowa
Kolorowa, Ursus, Warszawa, mazowieckie
- 419 000 zł
- 34,10 m²
- 12 287,39 zł/m²
Patryk Wietrak
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Kolorowa
Kolorowa, Ursus, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Mieszkanie, ul. Kolorowa
Zaktualizowane: 21 maja 2026
419 000 zł 34,10 m² 12 287,39 zł/m²
2/4
1
1971
tak
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
1Rok budowy:
1971Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 419 000 zł (12 287,39 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 34,10 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: do remontu
- instalacje: częściowo wymienione
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1971
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (3 m²), piwnica 7 m²
- Czynsz: 530 zł
- Wyposażenie: lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz
- opomiarowanie wody
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: DIGITAL BROKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: 264-MS-OGXNjc06HI
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Kolorowa, Ursus, Warszawa, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, obiekty handlowo-usługowe, tereny zielone i rekreacyjne
- cicho (spokojna okolica)
Opis nieruchomości
Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 34,1 m², położona przy ul. Kolorowej 2 w warszawskim Ursusie. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku bez windy. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających pierwszego mieszkania, jak i inwestorów lokal daje duże możliwości własnej aranżacji i wykończenia według indywidualnych potrzeb.
Mieszkanie jest jasne i dobrze doświetlone dzięki ekspozycji południowo-wschodniej. (...)