Apartament, ul. Górnośląska

Górnośląska, Powiśle, Warszawa, mazowieckie

  • 7 950 zł
  • 76 m²
  • 104,61 zł/m²

Zdjęcie

Sylwester Król

Skontaktuj się

Apartament, ul. Górnośląska

Górnośląska, Powiśle, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
19 maja 2026

7 950 zł

76 m²

104,61 zł/m²

Apartament, ul. Górnośląska

Zaktualizowane: 19 maja 2026

7 950 zł 76 m² 104,61 zł/m²

Piętro:
6/6
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
-

Piętro:

6/6

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 7 950 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 76 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2024
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 6/6, jednopoziomowe
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka, telewizor
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI24, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 335351

Lokalizacja

Opis nieruchomości

APARTAMENT 3 POKOJE W SERCU POWIŚLA
LOKALIZACJA i STANDARD PREMIUM
OSTATNIE 6 PIĘTRO
LOGGIA 10m2 /

CISZA W CENTRUM MIASTA / NOWY BUDYNEK 2024r / PARKING

Wynajem na minimum 1 rok. Dostępność od 1. czerwca 2026. Jest możliwość obejrzenia apartamentu (termin do uzgodnienia z aktualnymi wynajmującymi).

OPIS
Apartament znajduje się przy ul. Górnośląskiej w jednym z nielicznych nowych budynków na Powiślu (2024 rok). (...)

Agent

Sylwester Król

730 995...

730 995 988

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.