Apartament, ul. Włodarzewska

Włodarzewska, Warszawa, mazowieckie

  • 1 860 000 zł
  • 114,24 m²
  • 16 281,51 zł/m²

Zdjęcie

Martyna Rusin

Skontaktuj się

Apartament, ul. Włodarzewska

Włodarzewska, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
14 maja 2026

1 860 000 zł

114,24 m²

16 281,51 zł/m²

Apartament, ul. Włodarzewska

Zaktualizowane: 14 maja 2026

1 860 000 zł 114,24 m² 16 281,51 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
5
Rok budowy:
1999
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

5

Rok budowy:

1999

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 860 000 zł (16 281,51 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 114,24 m², 5 pokoi, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  •   okna: drewniane
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 1999
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 2 000 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: własne
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Rest Nest, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: RN971352

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 114,24 m², położony w jednej z najbardziej cenionych części warszawskiej Ochoty - na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Włodarzewskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. (...)

Agent

Martyna Rusin

694 340...

694 340 999

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Martyna Rusin