Mieszkanie, ul. Malawskiego

Malawskiego, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

  • 2 999 zł
  • 39 m²
  • 76,90 zł/m²

Zdjęcie

Aziza Kulmatova

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Malawskiego

Malawskiego, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

2 999 zł

39 m²

76,90 zł/m²

Mieszkanie, ul. Malawskiego

Zaktualizowane: 12 maja 2026

2 999 zł 39 m² 76,90 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
8/10
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
4 000 zł

Piętro:

8/10

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

4 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 999 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 39 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970 (blok w starym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 8/10, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Opłaty uzupełniające: 751 zł, kaucja: 4 000 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka, telewizor
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: LARES ESTATES, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 664755

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 39 m², położone na Mokotowie przy ul. Malawskiego 5 w Warszawie.

Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze budynku z windą. Lokal jest jasny, funkcjonalny i dobrze rozplanowany - idealny dla singla, pary lub osób pracujących w biznesowej części Mokotowa. (...)

Agent

Aziza Kulmatova

537 235...