Mieszkanie, ul. Kompanii AK Goplana
Kompanii AK Goplana, Ursus, Warszawa, mazowieckie
- 1 125 500 zł
- 65 m²
- 17 315,38 zł/m²
Agata Rzosińska
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Kompanii AK Goplana
Kompanii AK Goplana, Ursus, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie, ul. Kompanii AK Goplana
Zaktualizowane: 12 maja 2026
1 125 500 zł 65 m² 17 315,38 zł/m²
6/7
3
2020
garaż wolnostojący
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
6/7Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2020Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojącyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 125 500 zł (17 315,38 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: lipiec 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 65 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2020 (blok w nowym budownictwie)
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 6/7, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 1 300 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: wanna, prysznic, oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Tekton Property, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: TC158586
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Kompanii AK Goplana, Ursus, Warszawa, Ursus, mazowieckie
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, fitness, basen, apteka, szpital, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, lotnisko, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i bardzo dobrze doświetlonego mieszkania 3-pokojowego, położonego przy ul. Kompanii AK Goplana 3 na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu w warszawskim Ursusie. Nieruchomość znajduje się na 6. piętrze w 7-piętrowym budynku z 2019 roku i stanowi idealną propozycję dla rodzin, par oraz osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. (...)