Mieszkanie, ul. Poczty Gdańskiej

Poczty Gdańskiej, Ursus, Warszawa, mazowieckie

  • 699 000 zł
  • 51 m²
  • 13 705,88 zł/m²

Zdjęcie

Adam Staszkiewic...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Poczty Gdańskiej

Poczty Gdańskiej, Ursus, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
11 maja 2026

699 000 zł

51 m²

13 705,88 zł/m²

Mieszkanie, ul. Poczty Gdańskiej

Zaktualizowane: 11 maja 2026

699 000 zł 51 m² 13 705,88 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

nadzwyczajne zainteresowanie

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2000
Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojący
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2000

Miejsce parkingowe:

garaż wolnostojący

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 699 000 zł (13 705,88 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 51 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   okna: drewniane
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2000
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: prysznic, oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: The Estate, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: EC007966486709

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 zlokalizowane w Ursusie.

Nieruchomość położona na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku wybudowanym w 2000 roku. Znajduję się na strzeżonym kameralnym osiedlu. Na osiedlu jest zainstalowany monitoring. (...)

Agent

Adam Staszkiewicz

791 094...

791 094 165

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Adam Staszkiewicz

791 094...

791 094 165

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.