[English below]
Ursus | 2 pokoje | Balkon | Garaż podziemny
Estetyczne mieszkanie | Jasne wnętrza | Gotowe do zamieszkania
Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane przy ul. Starodęby w Warszawie. Lokal znajduje się na zamkniętym, odnowionym osiedlu i został wykończony w nowoczesnym, spójnym stylu z wykorzystaniem jasnych kolorów, naturalnych materiałów oraz modnych pastelowych akcentów, które nadają wnętrzu przytulny i elegancki charakter.
Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, przytulnej sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Duże okna zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrza i poczucie przestrzeni, a z salonu prowadzi wyjście na balkon o powierzchni 3,2 m². Ekspozycja północno-wschodnia gwarantuje przyjemne światło przez większą część dnia oraz widok na spokojną ulicę Starodęby.
Aneks kuchenny został wyposażony w nowoczesną zabudowę oraz komplet sprzętów AGD: piekarnik, elektryczną płytę grzewczą, okap, zmywarkę oraz lodówko-zamrażarkę. W mieszkaniu znajduje się również pralka oraz funkcjonalna zabudowa łazienkowa. Jasne wykończenia, drewniane elementy oraz pastelowe dodatki tworzą harmonijną i wyjątkowo komfortową przestrzeń do codziennego życia.
W salonie znajduje się wygodna strefa wypoczynkowa oraz część jadalniana z dużym stołem przy panoramicznych oknach. Całość została urządzona w nowoczesnym, lekkim stylu, dzięki czemu mieszkanie sprawia wrażenie bardzo przestronnego i przyjaznego.
Do mieszkania przynależy jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie najmu. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego na terenie osiedla w cenie 200 zł/mc oraz miejsca w garażu dla motocykla w cenie 80 zł/mc.
Osiedle przeszło generalny remont, teren jest ogrodzony. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, restauracje oraz punkty usługowe. W pobliżu znajduje się Centrum Skorosze z licznymi sklepami i punktami usługowymi, m.in. supermarketami, drogeriami, sklepami wyposażenia wnętrz, restauracjami oraz kawiarniami.
Lokalizacja zapewnia również bardzo dogodny dojazd do Lotniska Chopina oraz szybki wyjazd na Aleje Jerozolimskie i główne trasy komunikacyjne miasta.
Najważniejsze atuty nieruchomości:
Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie
Funkcjonalny układ 2 pokoi
Balkon z widokiem na spokojną ulicę
Pastelowe, jasne wnętrza
Miejsce w garażu podziemnym w cenie
Dodatkowe miejsca postojowe dostępne opcjonalnie
Duże okna i bardzo dobre doświetlenie
Nowoczesna zabudowa kuchenna i pełne AGD
Zamknięte, wyremontowane osiedle
Bliskość sklepów, restauracji i Centrum Skorosze
Szybki dojazd do lotniska i centrum miasta
Czynsz najmu wynosi 3 580 zł, na który składa się 380 zł opłat administracyjnych oraz 3 200 zł przychodu dla Wynajmującego.
Pozostałe opłaty - media zgodnie ze zużyciem.
Kaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.
Eng.
Ursus | 1 Bedroom Apartment | Balcony | Underground Parking Space
Stylish apartment | Bright interiors | Ready to move in
I am offering for rent a comfortable 1-bedroom apartment with a balcony, located on Starodęby Street in Warsaw. The apartment is situated in a gated, renovated residential estate and has been finished in a modern, cohesive style using bright colors, natural materials, and fashionable pastel accents that create a cozy and elegant atmosphere.
The apartment consists of a spacious living room with a kitchenette, a cozy bedroom, a bathroom, and a hallway. Large windows provide excellent natural light and a sense of openness, while the living room offers access to a 3.2 m² balcony. The north-east exposure ensures pleasant daylight throughout most of the day and a peaceful view over Starodęby Street.
The kitchenette is equipped with modern built-in furniture and household appliances, including an oven, electric cooktop, extractor hood, dishwasher, and fridge-freezer. The apartment also includes a washing machine and functional bathroom cabinetry. Bright finishes, wooden details, and pastel elements create a harmonious and exceptionally comfortable living space.
The living room features a comfortable lounge area and a dining space with a large table positioned by panoramic windows. The entire apartment has been arranged in a modern, light style, making the space feel airy and welcoming.
One underground parking space is included in the rental price. Additionally, there is an option to rent an extra parking space within the estate for PLN 200/month and a motorcycle parking space in the garage for PLN 80/month.
The estate has recently undergone a complete renovation and is gated for residents comfort and security. Nearby, you will find shops, restaurants, and various service points. The popular Skorosze Shopping Center is also close by, offering supermarkets, drugstores, home furnishing stores, cafés, and restaurants.
The location also provides convenient access to Warsaw Chopin Airport as well as quick connections to Aleje Jerozolimskie and other major transport routes.
Key advantages of the property:
Modern, fully furnished apartment
Functional 1-bedroom layout
Balcony overlooking a quiet street
Bright interiors with pastel accents
Underground parking space included
Additional parking options available
Large windows and excellent natural lighting
Modern kitchen with full household appliances
Gated, renovated residential estate
Close to shops, restaurants, and Skorosze Shopping Center
Quick access to the airport and city center
The monthly rent is PLN 3,580, including PLN 380 administrative fees
PLN 3,200 payable to the landlord
Additional utility costs are charged according to usage.
Security deposit: equivalent of two months rent.
Feel free to contact me to arrange a viewing.
-
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową (EU): 39.19 kWh/(m2 rok).
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową (EK): 68.80 kWh/(m2 rok).
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną (EP): 76.80 kWh/(m2 rok).
Jednostkowa wielkość emisji CO2 (E CO2): 0.01 t CO2/(m2 rok).
Udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową (U OZE): 0 %.