Mieszkanie, ul. Okrąg
Okrąg, Powiśle, Warszawa, mazowieckie
- 569 000 zł
- 29,98 m²
- 18 979,32 zł/m²
Dariusz Sokołows...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Okrąg
Okrąg, Powiśle, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, ul. Okrąg
Zaktualizowane: 20 maja 2026
569 000 zł 29,98 m² 18 979,32 zł/m²
5/8
1
1976
możliwość wykupienia
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
5/8Liczba pokoi:
1Rok budowy:
1976Miejsce parkingowe:
możliwość wykupieniaStan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 569 000 zł (18 979,32 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 29,98 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: do remontu
- instalacje: częściowo wymienione
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1976
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 5/8, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 780 zł
- Wyposażenie: płyta gazowa / elektryczna
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: wanna
- Media: gaz
- opomiarowanie wody
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: możliwość wykupienia, parking strzeżony w pobliżu, parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: DIGITAL BROKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: KNG-MS-7472
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Okrąg, Powiśle, Warszawa, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, obiekty handlowo-usługowe
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
Jeśli szukasz mieszkania z potencjałem i blisko Centrum Warszawy, to polecam tę kawalerkę zlokalizowaną w zielonej części warszawskiego Solca, nieopodal Bulwarów wiślanych. Po remoncie lokal może być świetnym dwupokojowym mieszkaniem dla singla lub pary.
MIESZKANIE
To atrakcyjne i funkcjonalne mieszkanie o pow. blisko 30 m2 składa się z czterech pomieszczeń. (...)