Ogłoszenie archiwalne

Apartament, ul. Słomińskiego

Słomińskiego, Warszawa, mazowieckie

  • 5 900 zł
  • 128 m²
  • 46,09 zł/m²

Apartament, ul. Słomińskiego

Słomińskiego, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
24 kwietnia 2026

5 900 zł

128 m²

46,09 zł/m²

Apartament, ul. Słomińskiego

Zaktualizowane: 24 kwietnia 2026

5 900 zł 128 m² 46,09 zł/m²

Piętro:
6/15
Liczba pokoi:
4
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
8 900 zł

Piętro:

6/15

Liczba pokoi:

4

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

8 900 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 5 900 zł / miesiąc
  • Dostępne: marzec 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 128 m², 4 pokoje; stan: bardzo dobry
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2000
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 6/15, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: 3 000 zł, kaucja: 8 900 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka, telewizor
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: LARES ESTATES, zaktualizowane: 24.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 939746

Lokalizacja

Opis nieruchomości

APARTAMENT 128 m² | 4 POKOJE | METRO DWORZEC GDAŃSKI | UL. SŁOMIŃSKIEGO | GARAŻ

Komfortowy i przestronny apartament o powierzchni 128 m², położony na 6 piętrze prestiżowego apartamentowca na Osiedlu Prezydenckim przy ul. Słomińskiego w Warszawie. Mieszkanie oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń, dużo światła dziennego oraz widok na panoramę miasta. Lokal znajduje się w doskonale skomunikowanej części Śródmieścia, zaledwie kilka minut od metra. (...)