Mieszkanie, ul. Grójecka
Grójecka, Warszawa, mazowieckie
- 1 030 000 zł
- 66,93 m²
- 15 389,21 zł/m²
Kinga Jastrzębsk...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Grójecka
Grójecka, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Mieszkanie, ul. Grójecka
Zaktualizowane: 21 maja 2026
1 030 000 zł 66,93 m² 15 389,21 zł/m²
1/6
2
1938
parking publiczny / na ulicy
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1/6Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1938Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 030 000 zł (15 389,21 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 66,93 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: rok budowy: 1938 (blok w starym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 1/6, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 1 400 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: wanna, oddzielne WC
- Media: opomiarowanie wody
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: K3 NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: K3N677195746
Lokalizacja
- Adres: Grójecka, Warszawa, Ochota, mazowieckie
Opis nieruchomości
Mieszkanie na sprzedaż wielkości 66,93 m2 w przedwojennej kamienicy ul. Grójecka 20.
Składa się z dwóch pokoi wielkości 18 metrów, osobnej kuchni z oknem, łazienki oraz osobnego WC.
Na podłodze parkiet oraz deski, nowe okna plastikowe.
Wszystkie ściany w mieszkaniu działowe, możliwość dowolnej aranżacji wnętrza.
Kamienica zarządzana przez wspólnotę mieszkaniową, w tym roku przewidziana wymiana instalacja grzewcza i remont klatek schodowych. (...)
693 287...
693 287 300