Mieszkanie, ul. Konotopska
Konotopska, Warszawa, mazowieckie
- 2 800 zł
- 45,80 m²
- 61,14 zł/m²
Tomasz Tereba
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Konotopska
Konotopska, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Mieszkanie, ul. Konotopska
Zaktualizowane: 22 maja 2026
2 800 zł 45,80 m² 61,14 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
parter/3
2
tak
dobry
3 700 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/3Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
dobryKaucja:
3 700 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 800 zł / miesiąc
- Dostępne: maj 2026
- Charakterystyka mieszkania: 45,80 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2014
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Opłaty uzupełniające: 700 zł, kaucja: 3 700 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Skylight Brokers | Skylight Premium, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: SB362786
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Konotopska, Ursus Gołąbki, Warszawa, Ursus, mazowieckie
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, fitness, basen, apteka, szpital, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, lotnisko, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
2 POKOJE | GARAŻ | BALKON | OSIEDLE ZAMKNIĘTE | IDEALNE DLA SINGLA LUB PARY
Do wynajęcia od zaraz komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,8 m² z balkonem, położone w Warszawie - Ursus, ul. Konotopska 7. Lokal znajduje się na zamkniętym osiedlu z dostępem do garażu, w spokojnej i bardzo dobrze rozwijającej się części dzielnicy. (...)