Apartament, ul. Sułkowicka

Sułkowicka, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

  • 10 000 zł
  • 112 m²
  • 89,29 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Friede...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Sułkowicka

Sułkowicka, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
22 maja 2026

10 000 zł

112 m²

89,29 zł/m²

Apartament, ul. Sułkowicka

Zaktualizowane: 22 maja 2026

10 000 zł 112 m² 89,29 zł/m²

Piętro:
7/12
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

7/12

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 10 000 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 112 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2009
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 7/12
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: PRIME LOCATION, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 4127/4195/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zamieszkaj w jednej z najbardziej prestiżowych rezydencji na Dolnym Mokotowie tuż przy Łazienkach Królewskich i Parku Morskie Oko.

Do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament w ekskluzywnym kompleksie "Belvedere Residence" To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bezpieczeństwo i wyjątkową lokalizację w otoczeniu ambasad, placówek dyplomatycznych oraz renomowanych restauracji. (...)

Agent

Katarzyna Friedel-Udarov

604 424...

604 424 605

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości