Apartament, ul. Kolejowa

Kolejowa, Wola, Warszawa, mazowieckie

  • 1 350 000 zł
  • 41,09 m²
  • 32 854,71 zł/m²

Zdjęcie

Aleksandra Furma...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Kolejowa

Kolejowa, Wola, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
21 maja 2026

1 350 000 zł

41,09 m²

32 854,71 zł/m²

Apartament, ul. Kolejowa

Zaktualizowane: 21 maja 2026

1 350 000 zł 41,09 m² 32 854,71 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
3/7
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2024
Miejsce parkingowe:
garaż w bryle budynku
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

3/7

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2024

Miejsce parkingowe:

garaż w bryle budynku

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 1 350 000 zł (32 854,71 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 41,09 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2024
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/7, jednostronne, jednopoziomowe
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, w zabudowie
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wielkomiejski styl w sercu Warszawy - apartament w 19. Dzielnicy!

Na sprzedaż nowoczesny apartament zlokalizowany przy ulicy Kolejowej 45B , w prestiżowej i wielokrotnie nagradzanej inwestycji "19. Dzielnica" na bliskiej Woli. To miejsce, które łączy minimalistyczną architekturę z tętniącym życiem centrum stolicy.

Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze, 7 piętrowego nowoczesnego budynku. (...)

Agent

Aleksandra Furmanik

733 644...

733 644 225

733 644 225

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Aleksandra Furmanik

733 644...

733 644 225

733 644 225

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości