Apartament, ul. Modlińska
Modlińska, Białołęka, Warszawa, mazowieckie
- 619 000 zł
- 29 m²
- 21 344,83 zł/m²
Mateusz Owczarcz...
Skontaktuj się
Apartament, ul. Modlińska
Modlińska, Białołęka, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Apartament, ul. Modlińska
Zaktualizowane: 20 maja 2026
619 000 zł 29 m² 21 344,83 zł/m²
4/4
2
2017
garaż wolnostojący
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2017Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojącyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 619 000 zł (21 344,83 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 29 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2017 (blok w nowym budownictwie)
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 500 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic, oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Homeforest Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 423955
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 30 m², położone na 4 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą. Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.
Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o detale i komfort codziennego życia. Wnętrze jest nowoczesne, jasne i bardzo dobrze zaprojektowane. (...)