Mieszkanie, ul. Prosta

Prosta, Czyste, Warszawa, mazowieckie

  • 5 200 zł
  • 34 m²
  • 152,94 zł/m²

Zdjęcie

Ewa Szafaryn

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Prosta

Prosta, Czyste, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
20 maja 2026

5 200 zł

34 m²

152,94 zł/m²

Mieszkanie, ul. Prosta

Zaktualizowane: 20 maja 2026

5 200 zł 34 m² 152,94 zł/m²

Piętro:
19/28
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
-

Piętro:

19/28

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 5 200 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 34 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 19/28, jednopoziomowe
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, telewizor
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: tak (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Zaufane Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 318

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na wynajem wyjątkowy, 2-pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Towarowa Towers, tuż przy Rondzie Daszyńskiego i stacji metra.

Apartament położony jest na 19. piętrze i oferuje imponujący widok na panoramę centrum Warszawy. Wnętrze zostało zaprojektowane z dbałością o komfort i nowoczesny standard życia. (...)

Agent

Ewa Szafaryn

570 168...

570 168 434

570 168 434

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Ewa Szafaryn

570 168...

570 168 434

570 168 434