Mieszkanie, ul. Strumykowa

Strumykowa, Białołęka, Warszawa, mazowieckie

  • 1 433 000 zł
  • 99,60 m²
  • 14 387,55 zł/m²

Zdjęcie

Elżbieta Kubuj

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Strumykowa

Strumykowa, Białołęka, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
17 maja 2026

1 433 000 zł

99,60 m²

14 387,55 zł/m²

Mieszkanie, ul. Strumykowa

Zaktualizowane: 17 maja 2026

1 433 000 zł 99,60 m² 14 387,55 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2001
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2001

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 433 000 zł (14 387,55 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 99,60 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: do remontu
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2001
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, dwupoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (6,47 m²)
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: PARTNER METROHOUSE, zaktualizowane: 17.05.2026
  •   numer ogłoszenia: SMGAVA458

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 99,6 m², położone w dzielnicy Białołęka, przy ul. Strumykowej. Lokal znajduje się w zadbanym, czteropiętrowym budynku z 2001 roku, Mieszkanie jest dwupoziomowe, co zapewnia dużą przestrzeń i komfort użytkowania. Na pierwszym poziomie mieszkania znajduje się przestronny salon ( pierwotnie były to 2 pokoje) połączony z aneksem kuchennym, który stanowi idealne miejsce do wspólnego spędzania czasu oraz przyjmowania gości. (...)

Agent

Elżbieta Kubuj

699 585...

699 585 564

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Elżbieta Kubuj

699 585...

699 585 564

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl