Apartament, ul. Racjonalizacji

Racjonalizacji, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

  • 1 075 000 zł
  • 51,50 m²
  • 20 873,79 zł/m²

Zdjęcie

Mikołaj Zawistow...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Racjonalizacji

Racjonalizacji, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
15 maja 2026

1 075 000 zł

51,50 m²

20 873,79 zł/m²

Apartament, ul. Racjonalizacji

Zaktualizowane: 15 maja 2026

1 075 000 zł 51,50 m² 20 873,79 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
7/7
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2019
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

7/7

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2019

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 075 000 zł (20 873,79 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 51,50 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: aluminiowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2019
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 7/7
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 1 000 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: PROSPERITY BROKER, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 2453/13265/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku, zlokalizowanego w sercu biznesowego Mokotowa.
To idealna propozycja dla osób szukających komfortowej przestrzeni do życia w świetnej lokalizacji, bez konieczności przeprowadzania remontu czy dodatkowych inwestycji. (...)

Agent

Mikołaj Zawistowski

537 305...

537 305 039

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mikołaj Zawistowski

537 305...

537 305 039

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.