Mieszkanie, ul. Aluzyjna
Aluzyjna, Nowodwory, Warszawa, mazowieckie
- 579 000 zł
- 44,30 m²
- 13 069,98 zł/m²
Agnieszka Gozdek
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Aluzyjna
Aluzyjna, Nowodwory, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie, ul. Aluzyjna
Zaktualizowane: 12 maja 2026
579 000 zł 44,30 m² 13 069,98 zł/m²
5/7
2
2001
-
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
5/7Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2001Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 579 000 zł (13 069,98 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: sierpień 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 44,30 m², 2 pokoje; stan: wysoki standard
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2001
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 5/7
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 780 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
- Źródło: biuro nieruchomości: TUR NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 56298/2517/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
Mieszkanie po remoncie ul. Aluzyjna 33C
Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z pełną infrastrukturą pod ręką? Ta oferta na warszawskiej Białołęce jest właśnie dla Ciebie!
Opis
Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Aluzyjnej - Białołęka (Nowodwory) na 5 z 7 pięter. Budynek z 2001 roku, wyposażony w windę. Możliwy zakup na kredyt. Księga wieczysta bez obciążeń. (...)