Apartament, ul. Nakielska

Nakielska, Wola, Warszawa, mazowieckie

  • 2 350 000 zł
  • 87 m²
  • 27 011,49 zł/m²

Zdjęcie

Daniel Wiśniewsk...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Nakielska

Nakielska, Wola, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

2 350 000 zł

87 m²

27 011,49 zł/m²

Apartament, ul. Nakielska

Zaktualizowane: 13 maja 2026

2 350 000 zł 87 m² 27 011,49 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/7
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2020
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
-

Piętro:

1/7

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2020

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 2 350 000 zł (27 011,49 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: marzec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 87 m², 4 pokoje, 2 łazienki
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2020
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/7
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, piwnica
  • Czynsz: 1 300 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: tak

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z tarasem Warszawa Wola, ul. Nakielska 1

Powierzchnia: 87 m²
Taras: 25 m²
Piętro: 1 / narożne, ekspozycja południowa
Nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie (salon z kuchnią + 3 pokoje) z 2 łazienkami oraz osobnym pomieszczeniem gospodarczym z pralką i suszarką. (...)

Agent

Daniel Wiśniewski

501 784...

501 784 898

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Daniel Wiśniewski

501 784...

501 784 898

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Daniel Wiśniewski

Zostaw telefon, oddzwonimy