Mieszkanie, ul. Bartycka
Bartycka, Mokotów, Warszawa, mazowieckie
- 820 000 zł
- 47,30 m²
- 17 336,15 zł/m²
Igor
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Bartycka
Bartycka, Mokotów, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie, ul. Bartycka
Zaktualizowane: 11 maja 2026
820 000 zł 47,30 m² 17 336,15 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
1/4
2
2004
parking strzeżony w pobliżu
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2004Miejsce parkingowe:
parking strzeżony w pobliżuStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 820 000 zł (17 336,15 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 47,30 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2004
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (3,40 m²)
- Czynsz: 1 000 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: wanna
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu, parking publiczny / na ulicy
- Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 11.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Bartycka 115a, Mokotów, Warszawa, mazowieckie
- Otoczenie: teren niezabudowany, rzeka
- cicho (spokojna okolica)
Opis nieruchomości
Sprzedam bezpośrednio od właściciela (bez prowizji) jasne, 2-pokojowe mieszkanie (47,30 m²) położone w zielonym sercu Dolnego Mokotowa przy ul. Bartyckiej 115A. Mieszkanie przeszło remont w 2026 roku i jest gotowe do zamieszkania od zaraz bez dodatkowych nakładów! Po remoncie nikt w nim jeszcze nie mieszkał wszystko pachnie nowością!
Dlaczego warto tu zamieszkać?
Solidne budownictwo budynek z windą na zamkniętym osiedlu ogrodzonym i zabezpieczonym szlabanem. (...)
Igor
882 954...