Mieszkanie, ul. Bora-Komorowskiego

Bora-Komorowskiego, Gocław, Warszawa, mazowieckie

  • 3 900 zł
  • 70 m²
  • 55,71 zł/m²

Zdjęcie

Aleksandra Kaspr...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Bora-Komorowskiego

Bora-Komorowskiego, Gocław, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

3 900 zł

70 m²

55,71 zł/m²

Mieszkanie, ul. Bora-Komorowskiego

Zaktualizowane: 12 maja 2026

3 900 zł 70 m² 55,71 zł/m²

Piętro:
12/14
Liczba pokoi:
4
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
5 500 zł

Piętro:

12/14

Liczba pokoi:

4

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

dobry

Kaucja:

5 500 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 900 zł / miesiąc
  • Dostępne: czerwiec 2026
  • Preferowani lokatorzy: niepalący
  • Charakterystyka mieszkania: 70 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2000
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 12/14, trójstronne, narożne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia (4 m², zabudowana)
  • Opłaty uzupełniające: 1 200 zł, kaucja: 5 500 zł / 1-krotność czynszu
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Empire Nieruchomosci, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 3 sypialnie+salon z pięknym widokiem

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu 4-pokojowego mieszkania, które znajduje się na 12 piętrze czternastopiętrowego bloku na warszawskim Gocławiu.
Niewątpliwym atutem tego mieszkania jest widok, który rozpościera się na panoramę Warszawy. WIdać Centrum miasta, Stadion Narodowy (pięknie oświetlony nocą). Do tego każdy pokój jest bardzo dobrze doświetlony przed dużą ilość okien, które głównie wychodzą na południe i na zachód. (...)